19 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

google’ın pixel launcher’ını telefonunuza nasıl yüklersiniz?

google-in-pixel-launcher-ini-telefonunuza-nasil-yuklersiniz-1476774892
Reklam

googleın pixel telefonlarıyla kullanmaya başladığı daha yalın bir arayüz olan pixel launcherı telefonunuza nasıl indirip kurabileceğinizi anlatıyoruz. if ismobile { googletag.cmd.push function { googletag.defineslot /5018750/m_webtekno_news_content [300 250] div-gpt-ad-1468602092916-21178 .addservice googletag.pubads ; googletag.pubads .enablesinglerequest ; googletag.pubads .collapseemptydivs ; googletag.enableservices ; googletag.display div-gpt-ad-1468602092916-21178 ; } ; }

google ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı pixel ve pixel xl donanımsal özelliklerinin yanı dizi arayüzü ile de dikkat çekiyor. pixel launcher adını meydan bu arayüzde fazla daha yalın ve fazla daha stabil bir sistem bulunuyor.

eğer siz de kendi telefonunuzun arayüzünden sıkılmış birçok launcher uygulaması ile farklılık deniyorsanız pixel launcher ı mutlaka denemelisiniz. peki şayet pixel launcher ı kullanmak istiyorsanız nasıl yükleyeceksiniz? işte bu içeriğimizde de size bunu adım adım anlatıyoruz;

1- pixel launcher ve duvar kağıtlarını indirme

eğer cihazınızda pixel launcher ı kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken birinci şey cihazınızın versiyonunu denetim ettikten sonra apk dosyalarını indirmek. çünkü pixel launcher google tarafından apk olarak sunulmuş olsa da en düşük android 6.0 marshmallow versiyon uyumluluğu mevcut ve google play store da bulunmuyor. bu sebeple apk olarak aşağıdaki bağlantılardan öncelikle launcher ve duvar kağıdı paketi ni indirmelisiniz.

google pixel launcher& xe2c4;indir

google pixel duvar kağıtları& xe2c4;indir

2- bilinmeyen kaynaklar izni verme

eğer şimdiye kadar hiçbir apk kurulumu yapmamış iseniz öncelikle telefonunuzdan buna izin vermeniz gerekecek. bunun için ayarlar > güvenlikkilit ekranı ve güvenlikı de olabilir bölümüne gelerek aşağıda bulunan bilinmeyen kaynaklar bölümünde izin vermeniz gerekiyor. böylece play store dışında apk olarak indireceğiniz dosyalara kurulum izni vermiş olacaksınız.

eğer bu izni daha önceden vermiş ya da apk kurulumu yapmış iseniz bu adımı atlayabilirsiniz.

3- kurulum

kurulum olarak gayet yalın iki adımımız mevcut. öncelikle pixel launcher apk sını ardından da duvar kağıdı apk sını biricik biricik kurun. sonrasında ise yapmanız gereken ana ekran tuşuna basmak ve ardından karşınıza çıkan “başlatıcı seçı bölümünden pixel launcher ı seçmek yeterli olacak.

güle güle kullanın :

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?