01 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

gerçek hayatta ninja fruit oynarken elini paramparça eden vine fenomeni

gercek-hayatta-ninja-fruit-oynarken-elini-paramparca-eden-vine-fenomeni-1473692375
Reklam

amerikalı vine fenomeni lance stewart ninja fruit oyununu gerçek hayatta oynamak isterken kılıçla elini paramparça etti.

ninja fruit oyununu oynamamış olsanız da mutlaka biliyorsunuzdur. bıçakla üzerinize doğru gelen meyveleri ortadan ikiye ayırmaya çalıştığınız mobil oyunun gerçek hayattaki versiyonunu denemek isteyen amerikalı viner lance stewart gayet tehlikeli bir kaza geçirdi.

kameranın art kısmında bulunan bir kişinin attığı meyveleri iki elinde bulunan kılıçlarla ortadan ikiye ayırmak isteyen viner bu esnada kılıçla elini adeta doğradı. yaşamını sürdürdüğü şoku üzerinden atamayan ve küçük çaplı bir baygınlık yaşayan vine fenomeni daha sonra gelen sıhhat ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

görüldüğü kadarıyla kılıç hem serçe hem de yüzük parmağını kesmiş. ayrıca avuç içerisinde de ağırbaşlı bir delinme durumu söz konusu.

muhtemelen küçükken ateşle ve kesici aletlerle oyun oynanmayacağı öğretilmeyen stewart& 39;ın başına gelenleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. yalnız videoda adıl kan görülüyor görüntülerin +18 değil de +16 olduğunu belirtmek isterim

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?