08 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

general mobile gm 5 plus'a android 7.0 nougat geldi

general-mobile-gm-5-plus-a-android-7-0-nougat-geldi-1474647829
Reklam

android one programındaki general mobile gm 5 plus için android 7.0 nougat güncellemesi yayınlandı.

general mobile ve google& 39;ın işbirliği ile tüketicilere ulaşan ve fiyat performans telefonu olarak nitelendirebileceğimiz en başarılı telefonlardan general mobile gm 5 plus android one programına olmasına karşın kardeşi general mobile 4g ile aynı anda güncelleme almamıştı ve bu durum gm 5 plus kullanıcılarında minik bir düş kırıklığına sebep olmuştu.

google tarafından düzenlenen güncelleme takvimine göre android one programındaki general mobile gm 5 plus için sabırsızlıkla beklenen android 7.0 nougat güncellemesi bugün yayınlandı. bazı gm 5 plus& 39;lar için dağıtılmaya başlanan güncelleme tahminen eylül ayının sonuna kadar bütün gm 5 plus cihazlar için yayınlanmış olacak.

başka cihazlara göre daha erken güncelleme aldı

general mobile& 39;ın android one programındaki gm 5 plus güncel var nexus cihazlar ile aynı anda güncelleme almadığı için eleştirilse de google ortaklığı ve saf android arabirimi ile beraber android 7.0 nougat güncellemesini birçok akıllı telefona göre daha hızlı aldı.

eğer siz de general mobile gm 5 plus kullanıcısıysanız güncellemeyi ayarlar – aygıt hakkında – yazılım güncelleme kısmından android 7.0 güncellemesini denetleyebilirsiniz.

ayrıca android one programındaki general mobile gm 5 plus& 39;a müsait fiyatıyla sahip olmak istiyorsanız bu bağlantıya giderek webtekno güvencesiyle teknostore& 39;dan cihazı satın alabilirsiniz. ilave olarak cihazın inceleme videosu derhal aşağıda:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?