26 Ağustos 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

Gaziantep otomatik kapı sistemleri

gaziantep-otomatik-kapi
Reklam

Gulassan Gaziantep otomatik kapı sistemleri firması olarak sizlere çözüm odaklı hizmet sunuyoruz profesyonel ekibimiz ile sizlerin ihtiyacınız olan otomatik kapı sistemlerini uygun fiyat ve kaliteli ürünleri hizmetinize sunuyoruz, kapı tasarımında neredeyse sınırsız olanaklar sunar. Her gün milyonlarca insan onların sağlamış olduğu konforu yaşamaktadır. Yüksek performansın, güvenlik ve emniyetin, konforun ve tasarımın birinci sırada yer aldığı, en yenilikçi işletim mekanizmaları, GULASSAN otomatik kapı çözümlerini, her bir giriş alanını ilgi odağı haline dönüştürmektedirler.

Gaziantep Otomatik kapı 90 derece açılır kapılar, kolay kurulabilir ve sonradan da monte edilebilir olmaları ile karakterize edilmektedirler.

GULASSAN Otomatik yana kayar kapı sistemleri çağdaş ve şık bir görünüme sahiptirler.

Otomatik döner kapılar büyük ve prestijli ticari binaların girişlerinde hayat bulmaktadırlar. Mimari güzelliği yüksek işlevsellik ile buluştururlar.

Aktivasyon üniteleri otomatik kapı sistemlerini kumanda ve kontrol ederler. GULASSAN bireysel ihtiyaçlar için tek elden çözümler sunar.

http://www.gulassan.com.tr

Telefon : 0342 329 08 98
Telefon : 0542 808 52 40
Mail : info@gulassan.com.tr

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?