01 Ocak 2017 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

Gaziantep Anahtarcı

Kıratlı Anahtar Gaziantep ilimizde siz değerli müşterilerimize çilingir kilit açma kasa açma ve ürün satışı hizmeti sunuyor işini seven ve yaptığı işi özenerek yapan profesyonel uzman ekip kadrosu ile sizlere 7/24 saat hizmet veriyor ihtiyacınız olduğunda hızlı bir şekilde hizmetinize koşuyoruz.

mersin-havalandirma
Reklam

Kıratlı Anahtar Gaziantep ilimizde siz değerli müşterilerimize çilingir kilit açma kasa açma ve ürün satışı hizmeti sunuyor işini seven ve yaptığı işi özenerek yapan profesyonel uzman ekip kadrosu ile sizlere 7/24 saat hizmet veriyor ihtiyacınız olduğunda hızlı bir şekilde hizmetinize koşuyoruz. Kıratlı Anahtar kilit firması olarak Gaziantep Anahtarcı ve Gaziantep Çilingir sektöründe uzman ekibimiz ile birlikte anahtar çilingir açma kasa açma Hizmeti sunmaktayız. Kapı arkasında anahtarınızı unutursanız sakın endişe etmeyin ve hemen kıratlı kilit arayın hızlı ve profesyonel hizmetinden uygun fiyatlarla faydalanın sıkıntılarınızı giderin.

Anahtar nedir?

Kapı, çekmece, sandık, dolap, çanta gibi kapalı kalması gerekli şeylerin kilitlerini açmak için kullanılan maden veya ağaçtan yapılmış alet. Somun sıkmak ve gevşetmek için kullanılan alete de denir. Çok eski zamanlarda ağaçtan olanları olduğu gibi, madenden yapılanları da vardı. Takıldıkları yerin kıymetine göre değişik şekilde ve kıymette yapılır. Bazıları altın ve gümüş işlemeli yapılırdı. Şekil itibariyle de kullanıldıkları yere göre değişiktir. Anahtarın büyüklüğü,
şekli, yuvarlak, yassı, içi kovan şeklinde boş veya dolu olabilir. Dişleri, kilit içindeki yerlerini hareket ettirmek suretiyle kilidi açar ve kapar.

Somun anahtarının hepsi madenden yapılır. Şekilleri ise çok değişiktir. Sabit olanları olduğu gibi ağızları genişleyip daralan tipleri de vardır. Teknik ilerledikçe kilit cins ve şekilleri değiştikçe, anahtar cins ve şekilleri de artmaktadır.

Sözlükte “anahtar” ne demek?

 1. Bir kilidi açıp kapamak için kullanılan araç, açar, açkı; somunları ya da vidaları çevirerek sıkıştırıp gevşetmek için kullanılan çelik saplı araç.
 2. Zembereği kurmak için kullanılan araç, kurgu; portenin başına konan ve notaların hem adını hem de müzik ıskalasındaki kesin yerini belirten im.
 3. Şifre yazmak ve çözmek için kararlaştırılmış olan kod; istenen yere ya da aygıta, isteğe göre elektrik akımının geçmesini sağlamak için kullanılan düzen, çevirici, çevirgeç, komütatör, şalter.

Gaziantep Kilit açma,Gaziantep Çilingir Kale Kilit ve Kale Elekronik Kilit Sistemleri Yetkili Servisi olarak, Yale Kilit ve Yale Alarm Sistemleri Yetkili Servis, Multilock Kilit Yetkili Servis, Garaj Kumandası, Merter Akıllı Kilit Yetkili Servis, Ürünlerinide bünyesinde barındırmaktadır. Sizlere Çayyolu ve Ümitköy civarında çilgingircilik hizmetleri ile birlikte Yetkili Servisi olduğumuz ürünlerin desteğinide vermekteyiz. Tüm acil çilingirci aramalarınızda en hızlı bir şekilde profesyonel elemanlarımızla sorunlarınızı çözüyoruz.

 • Dıştan Takma Emniyet Kilitleri
 • İç Kapı Gömme Kilitleri
 • Özel Kilitler
 • Çelik Kapı Kilitleri
 • Aksesuarlar
 • Silindirler
 • Silindirli Gömme Kilitler
 • Gömme Emniyet Kilitleri
 • Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
 • Dıştan Takma Emniyet Kilitleri

Vermiş olduğumuz diğer hizmetler

 1. Kapı Hidrolikleri
 2. Topuzlu Kilitler
 3. Elektrikli Kapı Karşılıkları
 4. Elektrikli Tirajlı Kilitler
 5. Silindirler
 6. Asma Kilitler
 7. Pencere Kilitleri
 8. Emniyet Kelepçeleri
 9. Kasalar
 10. Alarm Sistemleri
 11. Dijital Kapı Dürbünleri, Dijital Kapı Kilitleri, Dijital Kapı Kolları
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?