30 Mayıs 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

galaxy s7 ve s7 edge yeni bir güncelleme aldı

25820galaxy-s7-ve-s7-edge-yeni-bir-guncelleme-aldi-208x130
Reklam

samsungun üst düzen modelleri galaxy s7 ve s7 edge için yeni bir güncelleme yayınlandı.

cenup koreli teknoloji devi samsung 2016 yılında piyasaya sunduğu yeni üst düzen akıllı telefonları samsung galaxy s7 ve galaxy s7 edge için yeni bir güncelleme yayınlandı. samsungun bugün s7 ailesi için yayınladığı güncelleme muhtelif hata gidermeleri performans iyileştirmeleri ve emniyet güncellemeleri içeriyor.

samsung galaxy s7 ve s7 edge sahipleri cihazdan umumi olarak memnunken bazı kullanıcılar yazılımsal sorunlardan şikayetçi oluyordu. samsung yayınladığı bu güncellemeyle beraber cihazda yaşanan yazılımsal hataları giderirken uzun zamandır üzerinde durduğu kapsamlı bir güvenlik güncellemesi yayınladı. hatırlayacak olursanız önde gelen android üreticileri cihazlarda daha iyi emniyet sağlamak için her ay güncelleme yayınlacağını duyurmuştu. bu güncelleme bunun yanı sıra androidin de nihayet emniyet güncellemelerini içeriyor.

güncellemenin boyutuna baktığımızda her iki aygıt için de güncelleme yaklaşık 330mb boyutunda. güncelleme boyutunun bu kadar aka olması her ay yayınlanacak emniyet güncellemesinin bu boyutta mı olacağı sorusunu da gündeme getirdi. henüz androidin düzenli yayınlanacak emniyet güncellemesinin boyutu net olarak bilinmiyor ama her ay bu kadar aka boyutta güncellemenin geleceğini zannetmiyoruz bu güncelleme samsungun kendi geliştirmelerini içerdiği için bu boyuta ulaşıyor.
güvercin güdümlü bombalar molotofçu yarasalar… 2. dünya savaşının fantastik silahları 2 videomuzu izlemek için buraya tıklayın! samsung android güncelleme galaxy s7 galaxy s7 edge

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?