Web Teknoloji Haberleri,İnternet Teknoloji Haberleri http://www.webhaberleri.com Bir başka WordPress sitesi Thu, 09 Feb 2017 23:58:26 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.5.13 Gaziantep Duşakabin http://www.webhaberleri.com/gaziantep-dusakabin/2139.html http://www.webhaberleri.com/gaziantep-dusakabin/2139.html#respond Thu, 09 Feb 2017 13:06:02 +0000 http://www.webhaberleri.com/?p=2139 Gaziantep duşakabin Showroomlarında görebileceğiniz 2017 yılı duşakabin modellerimizi daha yakından inceleyebilir, yeni yıla ailenizle ve sevdiklerinile birlikte yorgunluğunuzu atabileceğiniz rahat bir banyo kurabilirsiniz.

Duşakabin’lerimiz 2 yıl firmamız güvencesi altındadır. Duşakabin imalatında 20 yıllık tecrübe, teknik bilgi sahibi kuruluşumuz, esenler’de showroomları, ve İstanbul’da bayileri bulunmaktadır.

2016 yılında Banyo ve Mutfak Dolapları tesisini kuran firmamız Duşakabin imalatındaki tecrübe, bilgi ve birikimini şimdide banyonuzu ve mutfağınızı daha estetik bir hale getirmek için yeni modellerle birlikte hizmetinizdedir.

duşakabin gaziantep

Duşakabinler Hakkında Bilgi

Sürekli duş almak sağlık için önemli faktörler arasındadır. Duşakabin alırken kullanım rahatlığınız ve konforunuz önemlidir. Duşakabin ürünlerimizi seçmeden önce alanınızı, tesisat bağlantınızı ve ölçülerinizi bilmeniz buna göre seçiminizi yapmanızı öneririz. Duşakabin camları tamperli özelliğe sahip olup sağlığınızı düşünerek üretilmiştir.

www.akardus.com

]]>
http://www.webhaberleri.com/gaziantep-dusakabin/2139.html/feed 0
Gaziantep Anahtarcı http://www.webhaberleri.com/gaziantep-anahtarci/2134.html http://www.webhaberleri.com/gaziantep-anahtarci/2134.html#respond Sat, 31 Dec 2016 22:50:13 +0000 http://www.webhaberleri.com/?p=2134 Kıratlı Anahtar Gaziantep ilimizde siz değerli müşterilerimize çilingir kilit açma kasa açma ve ürün satışı hizmeti sunuyor işini seven ve yaptığı işi özenerek yapan profesyonel uzman ekip kadrosu ile sizlere 7/24 saat hizmet veriyor ihtiyacınız olduğunda hızlı bir şekilde hizmetinize koşuyoruz. Kıratlı Anahtar kilit firması olarak Gaziantep Anahtarcı ve Gaziantep Çilingir sektöründe uzman ekibimiz ile birlikte anahtar çilingir açma kasa açma Hizmeti sunmaktayız. Kapı arkasında anahtarınızı unutursanız sakın endişe etmeyin ve hemen kıratlı kilit arayın hızlı ve profesyonel hizmetinden uygun fiyatlarla faydalanın sıkıntılarınızı giderin.

Anahtar nedir?

Kapı, çekmece, sandık, dolap, çanta gibi kapalı kalması gerekli şeylerin kilitlerini açmak için kullanılan maden veya ağaçtan yapılmış alet. Somun sıkmak ve gevşetmek için kullanılan alete de denir. Çok eski zamanlarda ağaçtan olanları olduğu gibi, madenden yapılanları da vardı. Takıldıkları yerin kıymetine göre değişik şekilde ve kıymette yapılır. Bazıları altın ve gümüş işlemeli yapılırdı. Şekil itibariyle de kullanıldıkları yere göre değişiktir. Anahtarın büyüklüğü,
şekli, yuvarlak, yassı, içi kovan şeklinde boş veya dolu olabilir. Dişleri, kilit içindeki yerlerini hareket ettirmek suretiyle kilidi açar ve kapar.

Somun anahtarının hepsi madenden yapılır. Şekilleri ise çok değişiktir. Sabit olanları olduğu gibi ağızları genişleyip daralan tipleri de vardır. Teknik ilerledikçe kilit cins ve şekilleri değiştikçe, anahtar cins ve şekilleri de artmaktadır.

Sözlükte “anahtar” ne demek?

 1. Bir kilidi açıp kapamak için kullanılan araç, açar, açkı; somunları ya da vidaları çevirerek sıkıştırıp gevşetmek için kullanılan çelik saplı araç.
 2. Zembereği kurmak için kullanılan araç, kurgu; portenin başına konan ve notaların hem adını hem de müzik ıskalasındaki kesin yerini belirten im.
 3. Şifre yazmak ve çözmek için kararlaştırılmış olan kod; istenen yere ya da aygıta, isteğe göre elektrik akımının geçmesini sağlamak için kullanılan düzen, çevirici, çevirgeç, komütatör, şalter.

Gaziantep Kilit açma,Gaziantep Çilingir Kale Kilit ve Kale Elekronik Kilit Sistemleri Yetkili Servisi olarak, Yale Kilit ve Yale Alarm Sistemleri Yetkili Servis, Multilock Kilit Yetkili Servis, Garaj Kumandası, Merter Akıllı Kilit Yetkili Servis, Ürünlerinide bünyesinde barındırmaktadır. Sizlere Çayyolu ve Ümitköy civarında çilgingircilik hizmetleri ile birlikte Yetkili Servisi olduğumuz ürünlerin desteğinide vermekteyiz. Tüm acil çilingirci aramalarınızda en hızlı bir şekilde profesyonel elemanlarımızla sorunlarınızı çözüyoruz.

 • Dıştan Takma Emniyet Kilitleri
 • İç Kapı Gömme Kilitleri
 • Özel Kilitler
 • Çelik Kapı Kilitleri
 • Aksesuarlar
 • Silindirler
 • Silindirli Gömme Kilitler
 • Gömme Emniyet Kilitleri
 • Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
 • Dıştan Takma Emniyet Kilitleri

Vermiş olduğumuz diğer hizmetler

 1. Kapı Hidrolikleri
 2. Topuzlu Kilitler
 3. Elektrikli Kapı Karşılıkları
 4. Elektrikli Tirajlı Kilitler
 5. Silindirler
 6. Asma Kilitler
 7. Pencere Kilitleri
 8. Emniyet Kelepçeleri
 9. Kasalar
 10. Alarm Sistemleri
 11. Dijital Kapı Dürbünleri, Dijital Kapı Kilitleri, Dijital Kapı Kolları
]]>
http://www.webhaberleri.com/gaziantep-anahtarci/2134.html/feed 0
Mersin Havalandırma http://www.webhaberleri.com/mersin-havalandirma/2131.html http://www.webhaberleri.com/mersin-havalandirma/2131.html#respond Sat, 31 Dec 2016 22:44:03 +0000 http://www.webhaberleri.com/?p=2131 Özgünay Havalandırma sistemleri firması adı altında siz değerli müşterilerimize 2000 yılından beri hizmet vermekteyiz işini seven ve yaptığı işi özenerek yapan ekibimiz siz mersinli esnaf ve işletme sahiplerine çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz. Mersin havalandırma olarak Kapalı bir yerin havasını değiştirmek amacıyla çeşitli araçlar ve yöntemler kullanarak dışarıdan temiz hava verme veya hava akımı oluşturma işlemidir. İstenmeyen kötü havayı atmak ve temiz hava temin etmek iyi bir havalandırma sistemi kurmaktan geçmektedir.

Hangi maddeyle çalışılırsa çalışılsın, işyerinin havalandırılması kesinlikle şarttır. Ancak havalandırma; tehlikeli gazlara, tozlara, buhar ve dumanlara karşı çok sınırlı bir koruma sağlar. Etkili bir havalandırma sistemi, her işçi için kimyasal maddeye bulaşmamış, temiz bir nefes alma ortamını sağlar.

Mersin Havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize Özgünay Havalandırma olarak hizmet veren firmamız arzu ettiğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yapılarak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktayız. Yeniliklere açık ileriyi görebilen ülkemizde kendimizi başarıyla temsil edebilen üretim hedefini ilke edinen, istihtam sağlamayı amaç edinen bir firma olmayı hedefledik. İlk işimizi teslim ettiğimizden beri teknolojiyi tüm gücümüzle kullanarak sizlere en iyi ve en hızlı hizmeti vermek için çaba sarf ediyoruz. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz Özgünay Havalandırma Sistemleri

]]>
http://www.webhaberleri.com/mersin-havalandirma/2131.html/feed 0
başka arabayla yapsa muhtemelen ölümle sonlanacak kazadan tesla model x ile sapasağlam kurtuldu! http://www.webhaberleri.com/baska-arabayla-yapsa-muhtemelen-olumle-sonlanacak-kazadan-tesla-model-x-ile-sapasaglam-kurtuldu-2/2128.html http://www.webhaberleri.com/baska-arabayla-yapsa-muhtemelen-olumle-sonlanacak-kazadan-tesla-model-x-ile-sapasaglam-kurtuldu-2/2128.html#respond Sun, 23 Oct 2016 03:02:02 +0000 http://www.webhaberleri.com/baska-arabayla-yapsa-muhtemelen-olumle-sonlanacak-kazadan-tesla-model-x-ile-sapasaglam-kurtuldu-2/2128.html

kazalar otonom sorunları ve birçok farklı detay ile gündeme gelen teslanın model xi sürücüsünün hayatını kurtardı.

son dönemlerde sık sık kazaları ile gündeme gelen tesla araçları yeniden bir kaza yaptı. fakat bu sefer klasikleşen otonom yani otopilot özelliği yüzünden değil bizzat sürücü hatasıyla yapılan kazada tesla model x in sağlamlığı da ortaya çıkmış oldu.

genellikle volvo tarafında bilinen “sağlam araçı düşüncesi model x in de bu sağlam otomobillerden biri olduğunu gösteriyor. aracın kaza sırasında hızı 72km olduğu belirtilirken gmc markalı bir başka sağlam kamyona çarpan model x in ön tarafı dağılsa da aracın içinde neredeyse hiçbir sıkıntı çıkmaması dikkat çekiyor.

aynı sağlamlığın model s te de olup olmadığını kestiremiyoruz ama – lakin model x in ne kadar sağlam kalabildiğini yukarıdaki ve aşağıdaki görsellerden anlayabilirsiniz.

]]>
http://www.webhaberleri.com/baska-arabayla-yapsa-muhtemelen-olumle-sonlanacak-kazadan-tesla-model-x-ile-sapasaglam-kurtuldu-2/2128.html/feed 0
samsung j3'ün özellikleri duyuruldu! http://www.webhaberleri.com/samsung-j3un-ozellikleri-duyuruldu-2/2126.html http://www.webhaberleri.com/samsung-j3un-ozellikleri-duyuruldu-2/2126.html#respond Sun, 23 Oct 2016 02:03:03 +0000 http://www.webhaberleri.com/samsung-j3un-ozellikleri-duyuruldu-2/2126.html

nihayet zamanlarda ağırbaşlı sorunlarla karşılaşan cenup koreli şirket samsung 2017 de çıkartacak yeni j seris telefonunun duyurduğu gibi sahip olacağı özellikleri belli oldu.

bildiğimiz gibi teknoloji devi cenup koreli şirket samsung yeni j serisi telefonunu 2017& 39;de çıkartacağını duyurmuştu ve derhal ardından da telefonun geekbench testinin sonuçları geldi.

sonuçlara göre yeni j3 snapdragon 430 çipseti ve android marshmallow 6.0.1 sürümü ile beraber istikbal – ati. ayrıca 5.1 inç lik süper amoled ekran çift çekirdekli 1.2ghz değerinde işlemciye 2 gb ram& 39;e arka ve ön olmak üzere 8/5 megapiksel kamerlara ve 2 600 mah değerinde batarya ya sahip olacak.

ilgili haber samsung note 7 facialarından sonra şimdide havalimanlarına telefon değiştirme noktaları koyuyor

samsung& 39;un çıkarttığı j seri telefonlarının hem güzel hemde ucuz olması sebebi ile toplumda yaygın olarak kullanıldığını ve 2017& 39;de ne vakit veya ne kadarlık bir fiyata satışa sunulacağının da belli olmadığını belirtelim.

]]>
http://www.webhaberleri.com/samsung-j3un-ozellikleri-duyuruldu-2/2126.html/feed 0
videoları daha hızlı açıp, enerjiyi daha az tüketen chrome 52 yayınlandı! http://www.webhaberleri.com/videolari-daha-hizli-acip-enerjiyi-daha-az-tuketen-chrome-52-yayinlandi-2/2124.html http://www.webhaberleri.com/videolari-daha-hizli-acip-enerjiyi-daha-az-tuketen-chrome-52-yayinlandi-2/2124.html#respond Sun, 23 Oct 2016 01:03:03 +0000 http://www.webhaberleri.com/videolari-daha-hizli-acip-enerjiyi-daha-az-tuketen-chrome-52-yayinlandi-2/2124.html

android için chromeun yeni sürümü yayınlandı. video iyileştirmeleri ve enerji tasarrufuna odaklanan sürümde mühim özellikler yer alıyor.

mobil cihazlarda videolar genellikle uygulamalardan izlense de kimi tarayıcı üzerinden de video oynatımı yapılabiliyor. bu noktada videoların fasıla belleğe alınma hızları pek tatmin edici olmayabiliyor. bir başka mesele ise mobil tarayıcıların kuvvet tüketimini artırarak pil ömrünün kısalmasına sebep olması.

google ın yeni chrome tarayıcısı bu noktalarda mühim iyileştirmeler sunuyor. android için chrome 52 ile beraber videolar artık daha hızlı açılıyor. 5 kata kadar daha hızlı video açılma desteği sunan chrome tarayıcının yeni sürümü bunun yanı sıra kuvvet tasarrufu da sağlıyor ve daha uzun pil ömrü vaat ediyor.

google ın yeni chrome sürümündeki en mühim özelliklerden biri “veri tasarrufu moduı aktif durumdayken html 5 videoların oynatılabilmesi. videoları izlenmesi için yüzde 50 kuvvet tasarrufu sağlayan veri tasarrufu modunun edilgen getirilmesi gerekmediğinde hissedilir derecede pil ömrü artışı sağlanıyor.

]]>
http://www.webhaberleri.com/videolari-daha-hizli-acip-enerjiyi-daha-az-tuketen-chrome-52-yayinlandi-2/2124.html/feed 0
ford, aracın içinde içme suyu üreten bir sistem geliştirdi http://www.webhaberleri.com/ford-aracin-icinde-icme-suyu-ureten-bir-sistem-gelistirdi-2/2122.html http://www.webhaberleri.com/ford-aracin-icinde-icme-suyu-ureten-bir-sistem-gelistirdi-2/2122.html#respond Sun, 23 Oct 2016 00:20:03 +0000 http://www.webhaberleri.com/ford-aracin-icinde-icme-suyu-ureten-bir-sistem-gelistirdi-2/2122.html

ford mühendisleri geliştirdikleri bir sistemle klimadan faydalanarak havayı içilebilir suya dönüştürdüler. if ismobile { googletag.cmd.push function { googletag.defineslot /5018750/m_webtekno_news_content [300 250] div-gpt-ad-1468602092916-20305 .addservice googletag.pubads ; googletag.pubads .enablesinglerequest ; googletag.pubads .collapseemptydivs ; googletag.enableservices ; googletag.display div-gpt-ad-1468602092916-20305 ; } ; }

ford insanlığın en esas ihtiyaçlarından olan içme suyunun vasıta içerisinde üretilmesini sağlayan bir sistem geliştirdi. klima aracılığıyla havayı içme suyuna dönüştüren mekanizmayı geliştiren ekibin başında bulunan doug martin sistemin şimdilik prototip aşamasında olduğunu ama – lakin yaptıkları çalışmanın sonucunu almayı başardıklarını belirtti.

projenin ortaya çıkmasını sağlayan etkenin 2013 yılında peru teknoloji ve mühendislik üniversitesi‘nin tasarladığı benzer bir sistem olduğunu söyleyen martin geliştirdikleri sistemin de az masraflı ve sağlıklı olduğunu belirtti. peru daki sistem 5 su jeneratörü ile 3 ayda yaklaşık 10 bin litreye yakın su üretebiliyordu.

martin in tasarladığı on-the-go h2o ismindeki sistem ise sadece klimadan faydalanarak 1.9 litre su üretebiliyor. klima açık olduğu müddetçe su üretmeye devam eden sistem suyu mini bir tank içerisinde tutuyor. bilhassa uzun soluklu yolculuk yapan kişiler için on-the-go h2o nun hayal kurtaran bir proje olduğunu söylemek olası.

martin in de belirttiği üzere sistem şu lahza için geliştirilme aşamasında. piyasaya sürülüş tarihiyle ilgili şimdilik bir bilgi yok.

]]>
http://www.webhaberleri.com/ford-aracin-icinde-icme-suyu-ureten-bir-sistem-gelistirdi-2/2122.html/feed 0
kendini "iphone katili" olarak tanımlayan zetta'nın telefonları xiaomi çıktı! http://www.webhaberleri.com/kendini-iphone-katili-olarak-tanimlayan-zettanin-telefonlari-xiaomi-cikti/2120.html http://www.webhaberleri.com/kendini-iphone-katili-olarak-tanimlayan-zettanin-telefonlari-xiaomi-cikti/2120.html#respond Sat, 22 Oct 2016 21:18:02 +0000 http://www.webhaberleri.com/kendini-iphone-katili-olarak-tanimlayan-zettanin-telefonlari-xiaomi-cikti/2120.html

iphone katili olarak bilinen ispanyol telefon üreticisi zettanın telefonlarının aslında xiaomiye ait olduğu ortaya çıktı. if ismobile { googletag.cmd.push function { googletag.defineslot /5018750/m_webtekno_news_content [300 250] div-gpt-ad-1468602092916-21360 .addservice googletag.pubads ; googletag.pubads .enablesinglerequest ; googletag.pubads .collapseemptydivs ; googletag.enableservices ; googletag.display div-gpt-ad-1468602092916-21360 ; } ; }

özellikle artan akıllı telefon fiyatlarıyla beraber yüksek donanımları müsait fiyatla satışa sunan telefon üreticileri yoğun ilgiyle karşılaşıyor. bu yoğun ilgiyle karşılaşan fiyat performans üreticilerinden biri ise ispanyol akıllı telefon markası zetta& 39;ydı fakat zetta& 39;nın nihayet telefon duyurusu belki de şirketin kendi kendini bitirdiği bir ilan oldu.

ilgili haber note 7& 039;den fırsat bulan xiaomi mi note 2de efsane özelliklerin yanında çift kamera ve iris tarayıcı kullanacak!

zetta& 39;nın yeni telefonun xiaomi redmi note 3 modeline ait bire bir aynı görüntüleri kullanması şirketin telefonları xiaomi& 39;den tedarik ettiği konusunda şüpheler oluştururken yapılan araştırmalar sonucunda ispanyol zetta& 39;ya ait telefonların xiaomi& 39;ye ait modeller olduğu ortaya çıktı.

söylenene göre zetta xiaomi ile anlaşmalı bir şekilde yasal yollardan modelleri tedarik ediyormuş fakat muhtelif makyajlamalarla telefonları kendi markasıyla satışa sunuyormuş. fakat asıl bomba daha patlamadı zetta& 39;nın iphone katili olarak tanımladığı bu telefonlar asıl fiyatından fazla daha yüksek fiyatlara satılmış.

yayınlanan raporda zetta conquistador 4.7 isimli akıllı telefon 185 euroya satılırken aynı xiaomi modeli olan xiaomi redmi 2& 39;nin 90 euroya satıldığı görülüyor. kendi logosunu apple& 39;a gönderme yapar bir şekilde tasarlayan ve apple& 39;a oynayarak fiyat performans telefonları sunduğunu iddia eden zetta& 39;nın böylelikle bir fiyat performans üreticisi değil muhtelif pazarlama yöntemleriyle çok gelmek elde etme hedefi olan bir şirket olduğu günyüzüne çıkmış oldu.

bu süreçten sonra ispanyol zetta şirketinin nasıl bir gidişata sahip olacağı henüz net değil.

]]>
http://www.webhaberleri.com/kendini-iphone-katili-olarak-tanimlayan-zettanin-telefonlari-xiaomi-cikti/2120.html/feed 0
bilgisayarınızda android işletim sistemini çalıştırmanıza yarayan en iyi üç program http://www.webhaberleri.com/bilgisayarinizda-android-isletim-sistemini-calistirmaniza-yarayan-en-iyi-uc-program/2118.html http://www.webhaberleri.com/bilgisayarinizda-android-isletim-sistemini-calistirmaniza-yarayan-en-iyi-uc-program/2118.html#respond Sat, 22 Oct 2016 18:41:03 +0000 http://www.webhaberleri.com/bilgisayarinizda-android-isletim-sistemini-calistirmaniza-yarayan-en-iyi-uc-program/2118.html

emulator mantığıyla çalışarak bilgisayarınızda android işletim sistemini çalıştırmanızı sağlayan bir fazla program arasından en iyi üç tanesini listeledik. if ismobile { googletag.cmd.push function { googletag.defineslot /5018750/m_webtekno_news_content [300 250] div-gpt-ad-1468602092916-21249 .addservice googletag.pubads ; googletag.pubads .enablesinglerequest ; googletag.pubads .collapseemptydivs ; googletag.enableservices ; googletag.display div-gpt-ad-1468602092916-21249 ; } ; }

bildiğiniz gibi masaüstü bilgisayarlarda ya da dizüstü bilgisayarlarda android deneyimi yaşamak olası. bizde sizler için bilgisayarınızda android işletim sistemini çalıştırmanıza yarayacak en iyi 3 programı sıraladık.

1- remix os

başlı başına kendi fasıla yüzüne sahip olan bu program sayesinde android işletim sisteminde yapılan derhal her işlemi yürütmek olası. ayrıca snapchat gibi masaüstü versiyonu olmayan birçok uygulama da buna .

aynı zamanda bu programlar arasında en karmaşık kurulum aşaması da remix os e ait. zira program yüklendikten sonra bilgisayarınızın boot ayarlarından güvenli boot özelliğini kapatıp boot sıralamasında da remix os seçmeniz gerekiyor.

bilgisayarınızda ana işletim sistemi olarak remix os kullanmanızı tabi ki önermiyoruz fakat ernatif olarak android işletim sistemi çalıştırmak isteyenler ya da geliştiriciler için işe yarayabilecek bir program. android marshmallow sürümünü kullanan program gayet stabil çalışıyor diebiliriz.

2- bluestacks

hem windows hem de mac bilgisayarlarda çalışabilen bluestacks tablet görünümünde bir fasıla yüzle çalışıyor. bilhassa mobil oyunları pc de oynamak üzere geliştirilen bluestacks hileci gençliğin de vazgeçilmezlerinden.

ayrıca içerisinde bluestacks tv adında oyun oynarken diri yayın yapmanızı sağlayan bir özelliği de barındıran bluestacks bazen vakit performans sorunları yaşatsa da bilhassa pokemon go nun çıkışından sonra gayet popüler hale geldi.

3- andy

android marshmallow sürümünü kullanan andy tıpkı remix os gibi tam ekran olarak çalışıyor. google play store yerine amazon playstore ile beraber gelen programa play store u sonradan yüklemek olası.

özellikle dokunmatik donanıma sahip bilgisayarların bu özelliğini destekliyor olmasıyla gerçek android kullanımına fazla yakın bir deneyim yaşatsa da andy barındırdığı reklam uygulamaları ya da siz istemeden yaptığı yüklemelerle can sıkabiliyor.

google ın chromebook dışındaki bilgisayarlar için de android çalışmalarının olduğunu biliyoruz. fakat o gün gelene dek en iyi seçenekler bunlar arkadaşlar…

]]>
http://www.webhaberleri.com/bilgisayarinizda-android-isletim-sistemini-calistirmaniza-yarayan-en-iyi-uc-program/2118.html/feed 0
abd başkanı obama bile galaxy note 7’yle dalga geçti http://www.webhaberleri.com/abd-baskani-obama-bile-galaxy-note-7yle-dalga-gecti/2116.html http://www.webhaberleri.com/abd-baskani-obama-bile-galaxy-note-7yle-dalga-gecti/2116.html#respond Sat, 22 Oct 2016 12:32:02 +0000 http://www.webhaberleri.com/abd-baskani-obama-bile-galaxy-note-7yle-dalga-gecti/2116.html

abdnin florida eyaletinde konuşma yapan obama kendi politikalarını akıllı telefonlara benzetti patlamayanlara! if ismobile { googletag.cmd.push function { googletag.defineslot /5018750/m_webtekno_news_content [300 250] div-gpt-ad-1468602092916-21315 .addservice googletag.pubads ; googletag.pubads .enablesinglerequest ; googletag.pubads .collapseemptydivs ; googletag.enableservices ; googletag.display div-gpt-ad-1468602092916-21315 ; } ; }

reklamın iyisi kötüsü olmaz demişler. bu doğru bir tarif mıdır ya da ne kadar doğrudur emin değiliz ama – lakin nihayet günlerde samsung en fazla note 7 skandalı ile adından söz ettirdi. durup dururken patlayan bu telefonların üretimi durduruldu üstüne piyasadan art çekildi. gene de gün geçmiyor ki hakkında birşeyler söylenmesin. işin emniyet kısmını artık umursamayan kullanıcılar; note 7 ile ilgili gülünç videolar yapıyorlar gta 5 te silah olarak kullanıyorlar hatta cadılar bayramı kostümü yapanlar bile mevcut. ama – lakin telefonu makaraya saranlar arasında hususi biri mevcut abd başkanı barack obama.

obama geçtiğimiz günlerde miami-dade üniversitesi nde bir konuşma yaptı. kendi sıhhat politikaları ile yeni akıllı telefonlar arasında benzerlik kuran obama “bu mobil telefon şirketleri bir piyasaya yeni aygıt çıkardıklarında ve telefonda bikaç adet hata olduğunda ne yapıyorlar? düzeltiyorlar versiyonu yükseltiyorlar. doğal ki de alaz aldığında cihazları pazardan çekiyorlar! ama – lakin eski telefonunuzu kullanmaya devam etmezsiniz değil mi hani şu akıllı olmayanları. bundan sonra piyasada akıllı telefon olmayacak demezsinizı ifadelerini kullandı. obama elbette doğrudan markanın adını vermedi ama herkes biliyor ki kastedilen şirket samsung& 39;du. obama& 39;nın bu sözleri salındaki herkesin gülümsemesine neden oldu. samsung internette note 7 ile ilgili yapılan menfi yayınları kaldırmaya çalışıyor fakat bu sefer amel farklı. zaten çalışsa da başarılı olamaz; reis obama hala yeryüzünün en güçlü adamı.

]]> http://www.webhaberleri.com/abd-baskani-obama-bile-galaxy-note-7yle-dalga-gecti/2116.html/feed 0