28 Haziran 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

facebook, messenger’ın tasarımını değiştiriyor!

9911facebook-messenger-in-tasarimini-degistiriyor-208x130
Reklam

facebookun mesajlaşma bölümüyle ilgilenen ismi david marcus messengerın ana sayfasına ait yeni tasarım değişikliğini gösteren bir video yayınladı.

facebook messengerla ilgili sürprizlerine devam ediyor. bugün paylaştığımız haberimizde messengera gizlenmiş futbol oyunundan bahsetmiştik. şimdi ise messengerın her şeyi olan david marcus uygulamanın ana sayfasıyla ilgili yaptığı tasarımsal değişikliği gösteren bir video yayınladı.

tasarım şu lahza için sadece ana sayfayla sınırlandırılmış. messengerın şimdiki tasarımında kronolojik olarak mesajlaştığımız kişilerin listesi aşağı doğru sıralanıyor. ama – lakin marcus nihayet tasarımıyla bunu biraz daha uygulamayı biraz daha fonksiyonel hale getirmiş. mesajlaşılan kişilerin listesi gene sıralanıyor ama – lakin bu sefer yanyana olacak şekilde. alt kısmında ise en fazla mesajlaştığınız kişilerin listesi favoriler eklenmiş tıpkı masaüstü platformda olduğu gibi.

bunun dışında aktif olan kullanıcı listesini görmek için sekme atlamanıza da gerek kalmayacak. ana sayfanın en kısmında eş zamanlı olarak kimlerin uygulamada bulunduğu görülebilecek. 
 

360 derece kamera ile go kart yarışı yaptık! izlemek için buraya tıklayın! facebook messenger

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?