10 Temmuz 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

euro 2016’da isviçre’nin yırtılan formaları türkiye’de üretilmiş

77486onu-da-becerememisiz-euro-2016-da-isvicre-nin-yirtilan-formalari-turkiye-de-uretilmis-208x130
Reklam

euro 2016 avrupa futbol şampiyonasında fransa ile karşılaşan isviçrenin maç esnasında yırtılan formaların türkiyede üretildiği açıklandı.

euro 2016 avrupa futbol şampiyonası maalesef bizim açımızdan hiçbir şekilde iyi geçmiyor. hırvatistan ve ispanya karşısında aldığımız başarısız sonuçlar daha da kötüsü isteksiz futbol hepimizin canını sıkmışken bir can sıkıcı haber de pumadan geldi.

geçtiğimiz pazar günü fransa ile karşılaştıkları maç esnasında birçok isviçreli futbolcunun forması yırtılmış ve futbolcular pumayı ağır şekilde xherdan shaqiri umarım puma kondom üretmiyordur ehehe demişti  eleştirmişti. sosyal medya kullanıcılarına da bol bol malzeme veren  puma ‘euro 2016 ulusal takım üniformaları türkiyede üretilmiştir diyerek zaten sıkkın olan canımızı iyice sıkacak bir izah yaptı. 
 

pumadan açıklama: dün gece yırtılan formalar türkiyede üretildi. pic.twitter.com/r9kzbaetem

— sporist @sporkeyfin 20 haziran 2016

gelen yoğun eleştirilerin ardından sessizliğini bozarak topu türkiyeye atan pumanın yaptığı resmi açıklamanın tamamı şu şekilde:

pumanın birincil amacı her vakit en iyi kaliteyi sunabilmektir ve bu erek euro 2016da sponsorluğunu yaptığımız isviçre avusturya çek cumhuriyeti italya ve slovakya ulusal üniformaları için de değişmemiştir. bütün bu takımlar ulusal maçlarında puma actv thermo-r teknolojili üniforma giyinmektedirler. bütün federasyonlar bugüne kadar hiç bir sorun. ile karşılaşmadıklarını üniformaların kalitesinden kullanımından ve dizaynından fazla memnun olduklarını açıklamıştır.

​analizlerimiz sonucunda isviçrenin pazar günkü maçta giyinmiş olduğu üniformalarının biricik bir serisinde üretim sürecinde ipliklerde sorun. yaşandığı ve final ürününde yıpranmaya neden olduğu ortaya çıkarılmıştır. bu vaziyet yalnızca üretim sırasında ısı basınç ve zamanlama doğru olarak denetim edilemezse ortaya çıkabilir. dar kati actv üniformaları elasten ve polyester materyallerinden oluşmaktadır. hatalı materyal yalnızca limitli sayıda isviçre üniforması üretimi sırasında kullanılmıştır. puma sponsoru olduğu bütün puma üniformaların nitelik kontrolünü gerçekleştirerek böyle talihsiz bir hatanın yeniden oluşmasına mani olmuştur.

puma euro 2016 ulusal takım üniformaları türkiyede üretilmiştir. actv thermo-r teknolojisi tişörtlerin ön ve art yüzlerine üretim sırasında stratejik olarak yerleştirilen faz dengeleyici materyali sayesinde oyuncuların gövde sıcaklığının optimum seviyede kalmasına muavin olur. teknoloji mayıs 2014ten beri bütün ulusal takım ve kupa maçlarındaki üniformalarda ve dünya kupası üniformalarında başarılı bir biçimde kullanılmıştır.
fiyat performans canavarları meizu pro 6 ve meizu m3 note türkiyede satışa çıktı!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?