04 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

eşsiz tasarımlarıyla ağzınızı açık bırakacak 8 laptop

essiz-tasarimlariyla-agzinizi-acik-birakacak-8-laptop-1474204309
Reklam

kendilerine özgü tasarımları ile ön plana çıkan şahane laptoplar.

yeni bir laptop alacağınız vakit laptobun özellikleri dışında sizi çeken mühim bir şey daha vardır; tasarım. kimisi için laptop klavyesinin tuşlarının nasıl bastığı bile önemlidir tuşlar fazla içe gömük olduğu için laptobu almayan arkadaşım mevcut .

tabi tasarım mühim diyoruz fakat muhtemelen siz de tasarım konusunda yalnızca diğerlerine göre biraz daha estetik cihazları tercih ediyorsunuzdur. fakat bu haberimizde söz edeceğimiz laptoplar tasarım konusunda olayı bambaşka boyutlara taşımayı başarmış. kimileri eski kimileri yeni karşınızda birbirinden deli laptoplar.

msı gt80 titan

bir oyuncunun isteyebileceği en sağlam laptoplardan biri olan gt80 mekanik klavyesi ve gayet kaslı görüntüsü ile ön plana çıkmakta.

asus rog gx800

tabi piyasada biricik sağlam oyun laptobu msı& 39;da değil. bu konuda bilhassa asus da inanılmaz cihazlar ile karşımıza çıkmakta. onlardan biri de asus rog gx800. laptobun kendisi zaten tasarım olarak eşsiz hatlara sahip. fakat onu hususi kılan şeyi art kısmına oturtulan şahane sıvı soğutma sistemi. bu sistem sayesinde oyun deneyimi farklı boyutlara çıkabiliyor.

dragonfly futur fön

aslında bu cihaza laptop demek ne kadar doğru olur bilemiyoruz zira dragonfly futur fön hem android işletim sistemli bir tablet ve telefon hem de windows işletim sistemli bir laptop.

steampunk

bu şahane laptop tamamen hususi tasarım. bu şahane laptobu tasarlayan şahıs britanya& 39;daki victoria devri& 39;ne has mobilya tasarımlarını kullanmış.

fujitsu floral kiss

fujitsu bu laptobu kadınlara yönelik olarak tasarlamış ! . inci şeklinde kuvvet düğmesi hoş tonlarda renk seçenekleri vs. tabi fujitsu bu cihazı hangi kafayla yaptı bilemiyoruz fakat & 39;& 39;kadınlar böyle laptop sever& 39;& 39; diyerek saçma bir tasarım ve bir o kadar saçma ayrımcı bir reklam filmi pek ham diyebiliriz.

getac b300-x toughbook

bu laptop özellikler olarak belki fazla sağlam şeylere sahip olmayabilir fakat gökten düşse dinozorların neslini tüketebilecek şekilde sağlam durmakta. windows 10 işletim sistemli toughbook muhtemelen piyasadaki en sağlam laptop.

sherlock 4:4

acme portable şirketi tarafından üretilen sherlock 4:4 bir laptoptan ziyada ekranı bulunan bir masaüstü kasası dersek daha doğru olur. tıpkı microsoft& 39;un surface laptopları gibi olan sherlock 4:4& 39;e klavyesi telefon kablosu ile takılmakta. laptobun ağırlığı ise 12 kg civarında.

bonus: gta 10 u bile kaldırabilecek çift gtx 1080& 39;li acer predator 21 x

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?