13 Temmuz 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

en kapsamlı windows 10 güncellemesinin tarihi açıklandı

17021en-kapsamli-windows-10-guncellemesinin-tarihi-aciklandi-208x130
Reklam

microsoft windows 10 için yayınlanacak en kapsamlı güncelleme olan anniversary güncellemesinin yayınlanacağı tarihi resmi olarak açıkladı.

teknoloji devi microsoft işletim sistemi windows 10 için en kapsamlı güncellemeyi yayınlamaya hazırlanıyor. gelmiş geçmiş en başarılı windows sürümü olarak nitelendirilen windows 7den sonra windows 8 ve 8.1 ile kullanıcıların beklentilerinin gayet ında kalan şirket windows 10 ile bu algıyı düzeltmeyi başarmıştı. fakat mühim bir kullanıcı grubu halen daha windows 10un mac işletim sisteminin fazla gerisinde kalarak başarısız bir işletim sistemi olduğunu savunuyor.

microsoft windows platformunun eski gücünü kazanması için windows 10 üzerinde geliştirmelerine devam ediyor. geçtiğimiz aylarda windows 10 için kapsamlı bir anniversary yıldönümü güncellemesini yayınlayacağını belirten microsoft güncellemenin nihayet kullanıcılar için yayınlanacağı tarihi açıkladı.

şirketten gelen açıklamaya göre windows 10un en kapsamlı güncellemesi anniversary update 2 ağustos 2016 tarihi itibariyle windows 10 kullanıcıları için yayınlanacak. güncelleme mesele gidermelerin yanı dizi windows 10 için mühim yenilikler içeriyor.

güncellemeyle beraber artık windows 10 kullanıcıları daha

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?