18 Temmuz 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

en iyi mario tişörtlerini kim yapar? nintendo tişört tasarım yarışması başladı!

93444en-iyi-mario-tisortlerini-kim-yapar-nintendo-tisort-tasarim-yarismasi-basladi-208x130
Reklam

oyun devi nintendonun global tişört tasarım yarışması başladı. katılımcılar nintendo dünyasının karakterlerini en etkili ve yaratıcı şekilde tişörtlere aktarmaya çalışacak.

oyun devi nintendonun renkli dünyası tişörtlerden ayakkabılara kadar birçok giyside ve aksesuarda yerini alıyor. mario baskılı tişörtler zelda baskılı ayakkabılar derken vücuduna mario mantarının dövmesini yaptıranları bile gördük. hayranlığın boyutları bu denli olunca uluslararası tişört tasarım yarışması utgpnin bu yılki teması da nintendo oldu. yarışmacılar nintendonun renkli dünyasını tasarımlarına yansıtacak.

 yarışmanın ödülleri alaka çekici
uluslararası organizasyonda katılımcılar kendi tişört tasarımlarını nintendo temasına bağlı kalarak oluşturacak. tişörtlerde super mario zelda pokémon animal crossing star fox pikmin metroid kirby ve donkey kong serileri yer alacak. herhangi bir katılım ücreti bulunmayan utgp17nin aka ödülü ise 10 bin dolar. dereceye giren birinci iki tasarımın sahibi mükafat törenine katılacak ve nintendonun istikbal – ati kuşak oyun konsolu nintendo nxin sahibi olacak.
 

 katılım ve netice izah tarihleri neler?
müsabaka için katılımlar başladı. 1 temmuz – 8 temmuz 2016 tarihleri arasında gönderilebilecek tasarımlar için değerlendirme jüri tasarından yapılacak. sonuçlar ise 2017 yılının haziran ayında duyurulacak. müsabaka hakkında detayları ve katılım formunu bu sayfada bulabilirsiniz.
fiyat performans canavarları meizu pro 6 ve meizu m3 note türkiyede satışa çıktı! nintendo tişört

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?