29 Eylül 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

elvis presley'in bmw tarafından yenilenen yarım asırlık otomobili göz kamaştırıyor!

muzik-efsanesi-elvis-presley-in-klasik-otomobili-bmw-tarafindan-restore-edildi-1470736117
Reklam

müzik tarihine damga vuran isimlerden elvis presleyin sahibi olduğu klasik bmw 507 modeli alman şirket tarafından restore edildi.

müzik tarihine geçen amerikalı sanatçı elvis presley in sahibi olduğu klasik bmw 507 modeli restore edildi. bizzat sanatçının kendisi tarafından kullanılmış olan 1958 model v asıta tamamen bmw tarafından o rijinal haline sadık kalınarak yenilendi.

yarım asırı deviren otomobil hem klasik olma özelliğiyle hem de dünya çapında tanınmış bir sanatçının otomobili olması nedeniyle a ka a laka çekiyor. yenilenmesi 2 s ene süren v asıta için bmw bazı parçaları yeniden üretmek durumunda kalmış. 58 yaşındaki otomobilin motor aksamı ya da v asıta içinde hasarlı parçaların şu l ahza yedek parçalarını h atırlamak o lası değil. bu nedenle bmw bazı bileşenleri yeniden üreterek otomobili tamamen orjinal olarak yenilemiş. boyaması eski yöntemlere göre yapılan araçta y alnızca pencere ve kapı kollarının yeniden üretimi için 3d yazıcılardan yararlanılmış. ortaya çıkan n etice ise muhteşem… işte elvis presley in yenilenmiş bmw 507 si…

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?