01 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

doğu ve güneydoğu bölgelerinde internet kesildi!

dogu-ve-guneydogu-bolgelerinde-internet-kesildi-1473584018
Reklam

şark ve güneydoğu bölgelerinde internet kesildi! width= 788 > türkiyenin şark ve güneydoğu bölgelerinde sabah saatlerinden bu yana kullanıcılar internete erişim sağlayamıyor. peki bunun nedeni ne?

ülkemizde yaşanan siyasi olaylar nedeniyle tedbir olarak sosyal ağların yasaklanmasıyla sık sık karşılaşıyoruz fakat bu sefer vaziyet diğerlerinden fazla daha farklı.

doğu ve güneydoğu bölgelerindeki çoğu ilde sabah saatlerinden itibaren kullanıcılar internete sabit hatlar ve 3g üzerinden erişim sağlayamıyor. hürriyet in bildirdiğine göre kesinti diyarbakır batman siirt mardin tunceli elazığ bingöl van hakkari şanlıurfa gaziantep adıyaman kahramanmaraş kilis ve erzurum illerini kapsıyor.

ilgili haber beklenen izah btk& 039;dan geldi: akk resmen kalkıyor!

birçok kullanıcı internete erişim problemi yaşadığını belirtirken bu erişim probleminin kaynağı henüz bilinmiyor. ayrıca yetkili kişilerden de internet kesintisiyle alakalı bir izah henüz gelmedi.

olur da konuyla ilgili bir izah gelirse size durumu bildirmeye çalışacağız.

güncelleme: bu bölgelerde yaşayan takipçilerimizin bildirdiğine göre internete erişim problemi sorunu giderilmiş durumda. şu anda internet bağlantısı erişimi var.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?