07 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

dev grafik karşılaştırması: forza horizon 3, driveclub, the crew wild run ve need for speed

dev-grafik-karsilastirmasi-forza-horizon-3-driveclub-the-crew-wild-run-ve-need-for-speed-1475310142
Reklam

yarış oyunlarının dört babayiğidi karşı karşıya!

27 eylül tarihinde resmi olarak satışa çıkan forza horizon 3 bilhassa yarış oyunu severler tarafından aka bir alaka görmekte. oyunun gerek tanıtım videoları gerekse paylaşılan görselleri gören herkesi heyecanlandırmaya yetiyordu zira gerçekten de oyunun grafikleri şahane duruyordu.

peki gerçekte bu vaziyet nasıl? sizler de iyi biliyorsunuz ki oyunların tanıtım videoları gerçek grafiklerine kıyasla her vakit aldatıcıdır. fakat bu vaziyet forza için geçerli mi? mühim olan bu.

bu soruya yanıt verebilmemiz için forza horizon 3& 39;ü bir süre oynayarak bütün artılarını ve eksilerini tartmamız gerekiyor. neyse ki grafik konusunda kafamızda forza ile ilgili bir fikir oluşmuş durumda. bunu sağlayan ise racingvideogames adlı youtube kanalı.

piyasada bulunan en iyi üç yarış oyununun yanına forza horizon 3& 39;ü de ekleyen kanal her oyunda metalik mavi bmw m4& 39;ü alarak bir grafik karşılaştırması hazırlamış. işte o dev karşılaştırma.

açık konuşmak gerekirse forza& 39;nın baya ayrım atmasını bekliyordum ama – lakin öyle bir durumun söz konusu olduğunu söylemek pek adil olmaz. peki sizce hangi oyun daha tatmin edici gözükmekte?

en fazla hangisini beğendiniz? . % . % . % . % rey ver . rey

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?