02 Haziran 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

dell 43 inçlik muhteşem 4k monitörünü tanıttı

10563dell-43-inclik-4k-monitorunu-tanitti-208x130
Reklam

dell birçok televizyondan bile kaliteli görüntü sunan dev boyuttaki 4k ekran çözünürlüğüne sahip yeni monitörünü tanıttı.

teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden dell profesyonel kullanıcılara yönelik yeni monitörü p4317qyu duyurdu. devasa boyuttaki monitör amel dünyasında geniş monitöre gereksinim duyan kişilerin gayet ilgisini çekecek gibi görünüyor. monitör latife maka bizim evdeki televizyondan daha aka.

43 inç ekran boyutuna sahip olan 4k çözünürlüklü monitör geniş bir ekran boyutuna sahip olmasına karşın yüksek çözünürülüklü ekranı ve kullanılan ekran paneli sayesinde yakından bakıldığında görüntünün pikselleşmesini engelliyor ve kaliteli bir görüntü sunuyor. özellikle finans alanında hizmet veren şirketler için bütün istatistikleri biricik bir monitörle rahatlıkla görüntüleme imkânı sunacak olan monitörün en aka özelliği ise dört farklı kaynaktan görüntü aktarabilmesi.

60hz yenilenme hızına ve 8ms tepkime süresine sahip olan dell p4317qnun 1000:1 kontrast oranı bulunuyor. birçoğunuzun monitörün aka boyutu ve yüksek çözünürlüklü olduğunu öğrenince oha bunda ne oyun oynanır! dediğini düşünüyorum fakat monitör aslında teknik özelliklerine baktığımızda oyuncu ekipmanlarına kıyasla oyun oynarken fazla da iyi performans verecek gibi görünmüyor. zaten monitörün oyuncular için değil profesyonel amel kullanıcıları için tasarlandığını söyleyelim.

tabi bu kadar yüksek özellikler sunan monitörün fiyatı da epey yüksek. dellin yeni monitörü p4317q 1349$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak.
güvercin güdümlü bombalar molotofçu yarasalar… 2. dünya savaşının fantastik silahları 2 videomuzu izlemek için buraya tıklayın! monitör dell

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?