07 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

citroen'in her köşesi teknolojiyle donatılmış göz kamaştıran otomobili ortaya çıktı!

citroen-in-her-kosesi-teknolojiyle-donatilmis-goz-kamastiran-otomobili-ortaya-cikti-1472550765
Reklam

fransız otomobil üreticisi citroen hem tasarımı hem de teknolojisiyle dikkat çeken konsept otomobilini paris motor showda sergiliyor.

citroen in yeni konsept otomobili cxperıence paris motor show 2016 da ortaya çıktı. fütüristik tasarımıyla dikkat çeken seda sınıfı otomobil teknolojisi ve motor gücüyle de göz kamaştırıyor.

hibrit otomobil 250 – 300 at gücü üreten bir motora sahip ve yalnızca elektrik gücüyle 60 km yol alabiliyor. geniş bir dahil hacim sunan otomobilde kullanılabilir meydan en üst düzeyde tutulmuş. detaylardan arınan otomobilin içi de olabildiğince genişlemiş. biricik kollu ve ters yönlere açılan kapılarıyla minimalist dahil dizaynıyla navigasyon ve kontroller için biricik parça geniş ekranıyla ileri teknoloji eseri olduğu her halinden anlaşılan cxperıence ın hariç görünümü de gayet çağın ilerisinde.

iç donanımda sürücü kadar yolcularında rahatı düşünülmüş. hem de yalnızca ön koltukta değil art koltukta seyahet edenler de teknolojinin bütün nimetlerinden yararlanıyor. ön koltuklardaki ahşap boyunlukların art kısmında yer meydan panellerden koltuk art koltukların oturma ayarlamaları yapılabiliyor. ayrıca art koltukta oturanlar için ayrı bir iklimlendirme sistemi var. yolcular vasıta içi panellerden ya da isterlerse akıllı cihazlarını otomobil ile eşleştirerek tablet ya da akıllı telefonlarından klima ayarlarını yapabiliyor. konsept otomobilin fiyatı ya da satışa çıkacağı tarih ise henüz belli değil.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?