01 Haziran 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

cate blanchett, karl urban ve jeff goldblum thor: ragnarok kadrosuna katıldı!

88606cate-blanchett-karl-urban-ve-jeff-goldblum-thor-ragnarok-kadrosuna-katildi-208x130
Reklam

 ınfinity warsa giden yolda marvelın en mühim filmlerinden biri olan thor: ragnarokun kadrosu giderek daha da efsane hale geliyor.

marvel sinematik evreninin en mühim olaylarından biri olan civil waru geride bıraktık ve artık yavaş yavaş ınfinity warsa doğru gidişatımız hızlandı. artık işin kozmik boyutu bir adım daha öne çıkmaya başlayacak.

işte bu bağlamda kilit konumda olan filmlerden biri de thor: ragnarok. sebep kilit? diye soracak olursanız; iskandinav mitolojisinde geçen ragnarok olayında thor da iç olmak üzere tüm iskandinav tanrıları ölüyor. filmin adı da ragnarok olunca insan ister istemez bir huzursuz oluyor.

daha önceden avengers: age of ultronnun sonunda ortadan kaybolan hulkun filmde olacağı açıklanmıştı. böyle bir olayın ardından ise marvelın thoru kullanarak bir planet hulk olayına adım atabileceği konuşulmuştu. aslında şimdi kadro daha da netleşince marvelın hulku nasıl kullanacağı sorusu da kafamızda biraz yanıt bulmuş durumda.

her biri birbirinden ehil üç oyuncu; cate blanchett karl urban ve jeff goldblum thor: ragnarok filminin kadrosuna katıldı. bir de tessa thompson var diğerleri kadar kariyerli olmadığı için bir tutmak istemedim . şimdi gelin bu isimlerin canlandıracakları karakterlere göz atalım. oscar ödüllü cate blanchett filmin kafa kötüsü pozisyonunda olacak olan helayı canlandıracak. 


peki bu serseri kim? şöyle söyleyelim bu ismi duyunca biraz tırsmamız lazım zira kendisi thorun da içinde bulunduğu marvelın iskandinav mitolojisi yorumlamasında cehennemin başındaki açıkgöz ayrıca ölüm tanrıçası. yani baya

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?