08 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

call of duty: ınfinite warfare’ın multiplayer fragmanı dislike yağmuruna tutuldu

cod-infinite-warfare-in-multiplayer-fragmani-dislike-yagmuruna-tutuldu-1472902764
Reklam

call of duty: ınfinite warfare oyununun multiplayer modunu gösteren fragman daha önceki videolarda da olduğu gibi beğenilmedi.

her sene yoğun rekabet içine giren iki fps oyunu battlefield ve call of duty& 39;nin bu yılki oyunları da yakın zamanlarda tanıtılmış battlefield& 39;ın yeni oyunu battlefield 1 geçmişe giderken call of duty: ınfinite warfare geleceğe gitmişti.

battlefield 1 konu aldığı birinci dünya savaşı ile oyunseverlerin fazlasıyla beğenisini kazanıp gelmiş geçmiş en iyi battlefield oyunu olarak nitelendirilirken call of duty kendi yapısını kaybederek ınfinite warfare oyununda hikayesini uzaya taşımış ve birinci videosundan itibaren fazla az şahıs tarafından beğenilmişti. öyle ki call of duty: ınfinite warfare& 39;ın birinci videosu youtube& 39;da en çok dislike meydan videolar arasına girmişti.

kullanıcılar nihayet günlerde battlefield 1& 39;in açık betasını heyecanla oynarken call of duty: ınfinite warfare oyununun çoklu oyunculu multiplayer modunun gösterildiği yeni bir video yayınlandı. daha önceki call of duty: ınfinite warfare videosu kadar milyonlarca dislike alamasa da oyunun multiplayer modunu gösteren fragmanı da zevk sayısı kadar hatta vakit vakit daha fazlaya çıkacak kadar dislike aldı.

açıkçası call of duty: ınfinite warfare hem grafikleriyle hem de hikayesiyle başarılı bir oyun gibi görünüyor fakat mesele şu ki oyun call of duty hayranlarını üzerek alışılmış cod yapısını değiştiriyor. bu nedenle de call of duty: ınfinite warfare oyunseverlerin yoğun menfi eleştirilerini topluyor.

bakalım oyun piyasaya çıktığında eleştiriler aynı şekilde devam edecek mi yoksa call of duty: ınfinite warfare sevilen bir oyun mu olacak?

oyunun yayınlanan multiplayer modunu gösteren fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?