07 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

bmw, tesla’ya sağlam giydirdiği bir reklam yayınladı

bmw-tesla-ya-saglam-giydirdigi-bir-reklam-yayinladi-1470748412
Reklam

şu anda tamamen elektrikli yapısıyla dikkat çeken teslaya göz diken bmw teslaya giydirdiği bir reklam filmini yayınladı.

bildiğiniz gibi elon musk gibi bir efsane ismin yarattığı tesla günümüzde elektrikli vasıta kavramını herkese ezberletmeyi başardı. bu bağlamda artık otomobil üreticileri performans ve hızdan daha fazla enerji verimliliği ve emisyonu sıfıra indirecek çözümler derdine düştü.

fakat bmw nin yayınladığı reklam tesla nın %100 elektrikli olup doğaya saygı ve sıfır emisyona sahip olmasından fazla şarjı biten bir otomobili saatlerce bekleme derdinden bahsederek gönderme yapıyor.

bildiğiniz gibi ortalama 400-500km menzile sahip olan tesla araçlarının tam manasıyla dolması için saatlerce beklemek gerekiyor. bu da ortalama 8 saat gibi bir bekleme süresi ediyor. bu sebeple aracı sürebilmek için gereken saatlerce süreye dem vuran bmw kendi elektrikli hibrit aracı olan 330e iperformance sedan ın 40km menzilli kent içi kullanım için dizayn edilmiş elektrikli kullanım ve normal olarak benzinli motoru bulunacak. bu sebeple gayet kısa süreli şarj süresine sahip olan aracı kullanarak göndermeyi güzelce yapan bmw kent içi için elektrik uzun yol için benzinli çözümü ile görelim sevilecek mi..

tesla dan bu aşağıda izleyebileceğiniz göndermeye yanıt istikbal – ati mi hep birlikte göreceğiz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?