18 Temmuz 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

blizzard gaza geldi: diablo 4 geliyor!

93444blizzard-gaza-geldi-diablo-4-geliyor-208x130
Reklam

blizzard diablo efsanesinin yeni oyunu için kolları sıvamış olabilir.

fps oyunu overwatch ile sektörün ını üstüne getiren blizzard oyunun keyfini bir süre sürmesinden sonra kolları diğer mühim bir proje için yine sıvadı. 2012 yılında diablo 3ü oyun dünyasına sunan blizzard internet sitesinde henüz duyurulmamış bir diablo projesi üzerinde çalışacak kişiler aradığını duyurdu.

geçtiğimiz yıl diablo 3 için yeni bir ilave paket sunması beklenen blizzard bu ilave paket sunumundan vazgeçmişti. blizzardın bu kararının ardından ise henüz duyurulmamış bir diablo projesi için pek fazla farklı pozisyonda amel ilanı sunmuş olması seriyi sevenlerin de biraz heyecanlanmasını sağladı.

diablo 3 ekibinin başındaki isimlerden olan oyun direktörü josh mosqueira bir süre evvel görevinden ayrılmıştı. şimdi ise blizzardın aradığı çalışan profillerinden birinin de oyun yöneticisi olması iki ihtimali doğurmakta; ya blizzard diablo 3ü daha kapsamlı ilave paketler ile güçlendirmek istiyor ve bu sebeple yeni çalışanlar arıyor ya da oyun yöneticisi kaybetmiş beklenen ilave paketi sunulmamış diablo 3ü bir kenara bırakarak diablo 4ü odak noktası yapmayı planlıyor.

http://gamerant.com/blizzard-diablo-4-job-807/kaynak: gamerant
fiyat performans canavarları meizu pro 6 ve meizu m3 note türkiyede satışa çıktı! blizzard diablo 3 diablo 4

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?