11 Mayıs 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

Battlefield 1 için Ücretsiz DLC Müjdesi!

89212bf5-art
Reklam

Battlefield 1, hem Osmanlı Devletinin de dahil olduğu 1. Dünya Savaşı dönemi olarak, hem de Türkçe dil içeriği ile gelmesi ile birlikte özellikle Türk oyuncuların gönlünü almayı başarmıştı.

Tüm bunların yanı sıra iyice gelecek temalı ve modern savaşlar gibi dönemleri konu alan yapımlardan sıkılan FPS oyuncuları için de, daha önce konu almadıkları bir döneme gittiler.

Böylelikle Battlefield, Call of Duty ya da Medal of Honor gibi oyunlarda yaşanmayan bir döneme giriş yaptıktan sonra da tüm dünyadaki oyuncuların gönlünü de almayı başlardı.

Etkileyici bir görsellik ve fragman ile karşımıza çıkan Battlefield 1 için EA daha önemli bir karar aldı.Bu karara göre; Battlefield 1 için gelecek olan özel ön sipariş DLCleri, bir süre sonra ücretsiz olacak.

Tabii özel Season Pass gibi içeriklere sahip ücretli DLClerin de oyun için yer alması bekleniyor ancak Battlefield 1 oynandığı sürece zaman zaman oyun için ücretsiz DLCler gelecek. 

Yeni nesile etkili bir şekilde giriş yapan EA, hem Dragon Age: Inquisition gibi yılın oyununu yapmış, hem de Need for Speed gibi oyunların karizmasını kısmen de olsa kurtarmıştı.

Tabii Titanfallun tüm DLClerini ücretsiz sunmakla beraber, Need for Speed için de ücretsiz DLCleri oyunculara sunmuştu.

Bunun yanı sıra Battlefield 4 ve Battlefield: Hardline için de zaman zaman ücretsiz DLC sunmaya devam ediyor. Firma, böylelikle birçok oyuncunun gönlünü almayı başardı.

Dünden Bugüne Battlefield! Dünden Bugüne Battlefield!

Battlefield 1 dün gece duyuruldu ve oldukça büyük ses getirdi. Peki Battlefield serisi bugünlere…

Battlefield 1, 21 Ekim 2016 günü PC, PlayStation 4 ve Xbox One için Türkçe altyazılı olarak piyasadaki yerini alacak. 

:: Bu DLC kararını nasıl buldunuz? Ayrıca sizce de EA oyuncuların gönlünü almayı başarabildi mi?

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?