04 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

batman, batman'e karşı! hayran yapımı şahane video!

batman-batman-e-karsi-hayran-yapimi-sahane-video-1474725150
Reklam

ak perdede en iyi batman kim? bir türlü bitmeyen tartışmada tarafınızı merak ediyoruz.

beyaz perdede süper kahraman filmleri nihayet 10 senedir ağırbaşlı bir yükseliş yaşamakta fakat uzun yıllardır zaten filmleri ile karşımıza çıkan bir kahraman var; batman.

şimdi size batman& 39;in uzun uzun ak perdedeki tarihini anlatmayacağım fakat şöyle bir gerçek mevcut ki gelmiş geçmiş en iyi batman filmi tartışmasız & 39;& 39;the dark knight& 39;& 39; hatta en iyi süper kahraman filmi de diyebiliriz . gerçi filmi zirveye taşıyan heath ledger& 39;ın efsane joker performansıydı ancak christian bale& 39;in de şahane bir batman olduğunu unutmayalım.

sonrasında ise çağ değişti ve yarasa kostümünün yeni sahibi ben affleck oldu. affleck& 39;i nasıl bir performans sergileyeceği soru işaretiydi ama – lakin batman v superman& 39;de affleck karşımıza öyle bir batman çıkardı ki bale& 39;in batman& 39;i unutuldu gitti. fakat tartışmalarbir türlü bitmedi. hangi batman daha iyi?

bir youtuber hazırladığı video ile bu soruyu gündeme getirmiş araya michael keaton& 39;ın batman& 39;ini de serpiştirmiş fakat biz bale-aflleck ikilisine odaklanalım .

peki sizce hangi batman daha iyi. ben oyumu hiç düşünmeden ben affleck& 39;ten yana kullanıyorum.

christian bale mi ben affleck mi? en iyi batman hangisi? . % . % rey ver . rey

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?