30 Eylül 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

atan bir kalbe sahip olan muhteşem kasa tasarımı: the patient!

atan-bir-kalbe-sahip-olan-muhtesem-kasa-tasarimi-the-patient-1472568079
Reklam

cooler master tarafından düzenlenen efsanevi kasa tasarım yarışması dream challengeda favori olarak gösterilen ve bir atan kalbe sahip olan kasa görenleri hayrete düşürüyor.

bildiğiniz gibi diri olan varlıkların aka çoğunluğunda bir kalp vardır ve vücudun bütün fonksiyonları ise bu kalbin atmasına bağlıdır. bunu muhteşem bir şekilde kasa tasarımına geçirebilen bir ekip açık fasıla cooler master tarafından düzenlenen kasa tasarım yarışması olan dream challenge da favori konumda.

robodox isimli dizayn ekibi tarafından geliştirilen sıvı soğutmalı kasa tasarımının en muhteşem ve en can müşteri tarafı işlemciyi saran bir kalbe sahip olması. hatta bu yürek atıyor! sıvı soğutma borularını da kan kırmızısı yapıp dışarıya bir de serum olarak kan ünitesi koyan ekip yürek atışlarını duyup görebileceğiniz bir kasa tasarımı ile harikalar yaratmışlar.

the patient adını meydan bu kasa tasarımı aslında kasaya bağlı olan arduino 101 üzerinden denetim ediliyor ve led ışıklarla da desteklenmiş. ek waterblocks tarafından destekle hazırlanan bu hususi soğutma birçok masa üstü oyuncularının “ben de istiyorum!ı diye can atacak kadar güzel olduğunu belirtmek gerek. 3d yazıcıdan üretilmiş özenle yerleştirilen yürek ise şa-ha-ne!

aşağıdan ürüne ait kısa videoyu görebilirsiniz. adamlar harbiden yapmış.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?