08 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

assassin’s creed filminde bildiğimiz suikastçılardan da olacak!

assassin-s-creed-filminde-bildigimiz-suikastcilardan-da-olacak-1471263771
Reklam

21 aralık 2016da istikbal – ati olan assassins creed filminde tanıdık yüzlerin de olacağı bilgisi verildi!

ezio auditore da firenze altaïr ıbn-la& 39;ahad ve tabiki desmond miles. bu isimler elbette sizlere efsanevi serimiz olan assassin s creed oyununu çağrıştırıyor. bütün assassinlerin merakla bekledikleri assassin s creed filmi ise bildiğiniz gibi 21 aralık 2016 da vizyona girecek ve desmond yerine callum lynch i ana suikastçı olarak ise aguilar de nerha yı göreceğimiz yapımda bu iki mühim karakteri canlandıran ise michael fassbender olacak.

şimdiye kadar birçok görselin geldiği yapımdan ise sevindirici bir haber geldi; filmin zırh ve silah tasarımından mesul olan tim wildgoose filmde assassin s creed oyunu serilerinden tanıdık simalar da olacağından bahsetmesiyle bizi bir heyecan kaplasa da bu karakterlerin altaïr ya da ezio olmayacağının yani kafa karakterlerden biri olmadığının da ını çizmiş. bu durumda bir ihtimal daha yeni karakterlerden de olabilir diyebiliriz.

ancak aguilar ın 15. yüzyılda yaşadığını düşünecek olursak ezio nun dönemi aklımıza geliyor. bu sebeple yer aldığı oyunlardan bir ıra olma olasılığı ve biraz hype için ezio dan söz edilmesi mümkün diye düşünüyorum. o vakit sizce bu ıra ler kim ler olabilir? cevaplarınızı bekliyoruz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?