07 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

apple, israil’de iphone 8 çalışmalarına başladı bile!

apple-israil-de-iphone-8-calismalarina-basladi-bile-1475073673
Reklam

appleın israildeki bir çalışanının aktardığı bilgiye göre apple israilde iphone 8 çalışmalarına başladı bile.

tahmin edebileceğiniz gibi teknoloji firmaları her yeni mahsul çalışmalarına en az 1 yıl önceden başlarlar. hatta bazı durumlarda bir sonraki ürünün çalışmalarına daha yeni mahsul çıkmadan bile başlamış olan firmalar bulunuyor. bu bağlamda bu ayın 7 sinde tanıtılan iphone 7 nin ardından apple iphone 8 çalışmalarına başladı bile.

israilli apple çalışanının business ınsider a verdiği bilgiye göre apple ın istaril in herzliya kentinde bulunan ofisinde iphone 8 geliştirilmeye başlandı ve mühim değişiklikler yolda. bu noktada henüz erken olduğu ve gizlilik açısından bilgi vermeyen çalışana göre radikal değişiklikler iphone 8 de geliyor.

beklentilere göre amoled ekrana geçecek olan apple tasarımsal olarak iphone 6& 39;dan beri gayet benzer olan tasarımda da mühim değişiklikler bekleniyor. fakat bunlar ilerleyen aylarda gittikçe detaylanacak render görseller ile de bir düşünce oluşturacaktır.

bakalım iphone 8 de ne gibi değişiklikler göreceğiz. yalnız birleşik devletler daki ana büro dururken sebep israil diye düşünmedim değil.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?