10 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

apple ipad mini pro modelini piyasaya sürebilir

apple-ipad-mini-pro-modelini-piyasaya-surebilir-1475514338
Reklam

uzun zamandır güncellenmemiş ipad mini serisine bir yenileme yolda olabilir.

japon apple blogu macotara ya göre apple en nihayet 2015 yılında güncellenmiş olan ipad mini serisine yeni bir aza ekleyebilir.

bilgilere göre apple yeni “ipad mini proıyu 7 9 inç boyutunda yapabilir ve şu lahza 9 7 inç olan ipad pro nun da ekran boyutunu arttırarak 10.1 inçe çıkartabilir.

ipad mini pro nun bir tableti “proı yapan bütün özelliklere sahip olacağını söyleyebiliriz. buna klavye gibi manyetik aksesuarları takmaya yarayan “smart connectorı dörtlü stereo hoparlörler true tone flaş ile desteklenmiş 12 mp bir kamera ve yeni dörtlü mikrofon kurulumu da .

şu lahza 9 7 inç olan ipad pro nun ekran boyutunu arttırmak hem apple için çözünürlük yükseltmekte kullanılabilir hem de kullanıcılara daha çok çalışma alanı sağlanacağından ipad -ve dolayısıyla apple açısından- müspet bir gelişme olur. bunun yanında 4:3 ekran oranından 16:9 a dönüşüm de belki söz konusu olabilir.

ilgili haber ipad pro& 039;ya yeni bir rakip mi geliyor?: samsung& 039;tan yeni kalemli tablet

apple ın nihayet ürünlerinde kuşkusuz en fazla önemsediğimiz özellik olan kulaklık girişinin ise bütün ipad modellerinde kalacağı söyleniyor.

macatora ya göre yeni ipad ler 2017 yılında satışa çıkarılacak.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?