01 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

apple, ingiltere merkezini avrupa'nın silikon vadisi'ne taşıyor!

1475148415
Reklam

apple ingiltere merkezini londrada restore edilen muhteşem battersea kuvvet istasyonuna taşıyor.

apple bildiğiniz üzere bilhassa apple store noktasında farklı ikonik tasarımlar ve mekanlar seçmeyi tercih eder. dışarıdan bakıldığında net bir şekilde farklı ve çekici olduğunu söyleyebileceğimiz mağazaları olan firma bunun yanı sıra kendi diyar – memleket merkezlerini de bu şekilde seçiyor. buna da en güzel misal olarak apple campus 2& 39;yi verebiliriz.

ilgili haber her ay olduğu gibi gene apple campus 2& 039;nin drone ile çekilen görüntüleri yayınlandı

bu doğrultuda ingiltere& 39;deki merkezini londra& 39;ya taşıyacak olan apple firmanın ikonik mekan seçimine en müsait sayılabilecek battersea kuvvet istasyonu& 39;nu seçmiş. tasarımsal olarak gerçekten şahane görünen bu istasyon apple& 39;ın umumi merkezi olmasının yanı dizi içerisinde bulunacak olan lüks ofisleri daireleri ve dükkanları ile göz dolduracak.

ingiliz hükümeti tarafından gayet hoş karşılanan bu karar ile apple yeni merkezini gerçekten muhteşem bir yere taşımış olacak. ayrıca apple 6 kattan oluşan 500 000 metrekarelik yeni bürolarını 20 yıllık bir süre için facebook ve google olmak üzere birçok mühim teknoloji devlerine kiralıyacağını da duyurdu. yani yalnızca apple& 39;ın değil görünüşe göre ingiltere& 39;nin silikon vadisi olacak bir yer geliyor diye düşünebiliriz.

apple bu proje için; ıbizler 2021 yılında açılacak ve içerisinde 1400 apple çalışanı bulunacak olan londra& 39;nın yeni gözdesi için yoğun bir çalışma sürdürüyoruz aka bir ekiple böylesine bir projede olmak hepimizi mesut ediyor.ı şeklinde izah yapmış.

apple& 39;ın yeni ingiltere merkezi ve aka ihtimalle avrupa& 39;nın ve birleşik krallık& 39;ın silikon vadisi olacak battersea ye ait proje görsellerinden birkaçını da aşağıda görebilirsiniz;

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?