05 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

android telefonunuzdaki bildirimleri mac'de gösteren muhteşem program: noti

android-telefonunuzdaki-bildirimleri-mac-bilgisayarinizda-gosteren-muhtesem-program-noti-1474184478
Reklam

android telefonlarınızda artık mac bilgisayarlardan da bildirim alabileceksiniz.

bundan yaklaşık birkaç sene evvel ortaya çıkan pushbullet ı sanırım hepiniz hatırlarsınız. windows bilgisayarınız ile android telefonunuz arasında muhteşem bir ahenk sağlayan bu uygulama sayesinde windows ta telefonunuza gelen bildirimleri görebilir mesajlara yanıt verebilirsiniz.

aynı vaziyet ios cihazları ile mac arasında da haliyle geçerli. fakat ortaya çıkan noti isimli uygulama sayesinde artık android ile mac arasında da bunu gerçekleştirebileceksiniz. teknik olarak pushbullet ın windows sürümünü mac e uyarlayan ekip böylece android cihazınızın bildirimlerini mac den alabilmenize imkan sağlıyor.

daha evvel bir chrome eklentisi ile de yapabildiğiniz bu özelliği artık direkt dmg dosyası olarak kurup telefonunuzdaki pushbullet ile eşleyip keyfinize bakabileceksiniz.

noti ile alakalı detaylara buradan bakabilir buradaki bağlantıdan da mac bilgisayarınıza indirebilirsiniz. yine hatırlatalım bu noti yi kullanabilmek için android telefonunuzda pushbullet olmalı ona da buradan ulaşabilirsiniz.

pushbullet& xe2c4;indir

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?