06 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

‘android telefonu olmayan eleman aranıyor!’

android-telefonu-olmayan-eleman-araniyor-1474531925
Reklam

manisada köftecilik yapan fatih yerkazan ‘android telefonu olmayan facebook twitter ve ınstagram kullanmayan eleman aranıyor yazılı ilanla eleman arıyor.

manisa da köfte dükkanı işleten fatih yerkazan nihayet zamanlarda elemanlarının daimi telefonlarıyla oynayıp müşterilerle ilgilenmediğini belirterek tehdit etmek amacıyla dükkanının girişine ‘android telefonu olmayan facebook twitter ınstagram kullanmayan eleman aranıyor ilanını astı.

aradığı kriterlere müsait eleman bulana kadar ilanın asılı kalacağını belirten yerkazan “insanlar artık akıllı telefonlarla beraber facebook twitter ve ınstagram ı kullanarak hayatlarından uzaklaşıyorlar. insanların işlerine saygılarını kaybettiklerini gösterebilmek ve herkesin çalışma hayatlarında bu gibi nedenlerle amel bulamadıklarını ortaya çıkarmak için verdiğim bir mesaj. bu cimri elemanlar ile kesinlikle çalışmayacağım. kesinlikle amel yerinde cep telefonu kullanmayan elemanları tercih edeceğim. fazla ender de olsa bu kriterlere uyan eleman arkadaşlarımız çıkıyor ama insanlarımızın yüzde 99 u sosyal medyanın esiri olmuş durumda. hayatlarını bunlarla devam ettiriyorlar. tüm yaşamlarını bunların üzerinden çeviriyorları şeklinde konuştu.

yerkazan ın amel yerinde çalışan 10 şahıs mesai saatleri içerisinde telefonlarını çekmeceye koyarak çalışıyorlar.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?