22 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

abd başkanı obama bile galaxy note 7’yle dalga geçti

abd-baskani-obama-bile-galaxy-note-7-yle-dalga-gecti-1477038687
Reklam

abdnin florida eyaletinde konuşma yapan obama kendi politikalarını akıllı telefonlara benzetti patlamayanlara! if ismobile { googletag.cmd.push function { googletag.defineslot /5018750/m_webtekno_news_content [300 250] div-gpt-ad-1468602092916-21315 .addservice googletag.pubads ; googletag.pubads .enablesinglerequest ; googletag.pubads .collapseemptydivs ; googletag.enableservices ; googletag.display div-gpt-ad-1468602092916-21315 ; } ; }

reklamın iyisi kötüsü olmaz demişler. bu doğru bir tarif mıdır ya da ne kadar doğrudur emin değiliz ama – lakin nihayet günlerde samsung en fazla note 7 skandalı ile adından söz ettirdi. durup dururken patlayan bu telefonların üretimi durduruldu üstüne piyasadan art çekildi. gene de gün geçmiyor ki hakkında birşeyler söylenmesin. işin emniyet kısmını artık umursamayan kullanıcılar; note 7 ile ilgili gülünç videolar yapıyorlar gta 5 te silah olarak kullanıyorlar hatta cadılar bayramı kostümü yapanlar bile mevcut. ama – lakin telefonu makaraya saranlar arasında hususi biri mevcut abd başkanı barack obama.

obama geçtiğimiz günlerde miami-dade üniversitesi nde bir konuşma yaptı. kendi sıhhat politikaları ile yeni akıllı telefonlar arasında benzerlik kuran obama “bu mobil telefon şirketleri bir piyasaya yeni aygıt çıkardıklarında ve telefonda bikaç adet hata olduğunda ne yapıyorlar? düzeltiyorlar versiyonu yükseltiyorlar. doğal ki de alaz aldığında cihazları pazardan çekiyorlar! ama – lakin eski telefonunuzu kullanmaya devam etmezsiniz değil mi hani şu akıllı olmayanları. bundan sonra piyasada akıllı telefon olmayacak demezsinizı ifadelerini kullandı. obama elbette doğrudan markanın adını vermedi ama herkes biliyor ki kastedilen şirket samsung& 39;du. obama& 39;nın bu sözleri salındaki herkesin gülümsemesine neden oldu. samsung internette note 7 ile ilgili yapılan menfi yayınları kaldırmaya çalışıyor fakat bu sefer amel farklı. zaten çalışsa da başarılı olamaz; reis obama hala yeryüzünün en güçlü adamı.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?