21 Haziran 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

70 bin dolarlık kamerayı tanıtayım derken yere düşüren kazma kameraman

4831370-bin-dolarlik-kamerayi-tanitayim-derken-yere-dusuren-kazma-kameraman-208x130
Reklam

arrinin dijital sinema kamerasını artistik hareketler yaparak tanıtan kameraman yeryüzünün en kazma kameramanı olabilir.

arrinin alexa adındaki dijital sinema kamerası birçok yönetmenin bilhassa aksiyon türünde filmler yöneten yönetmenler kullanmak isteyeceği türden. teknik detaylarının yanı dizi duyarlı devinim kabiliyetiyle bir kameramanın işini fazlasıyla yerine getirebilecek donanıma sahip olan arri alexa ismindeki kamera kazma bir tanıtım görevlisi tarafından tanıtılmaya çalışılınca başına gelebilecek en fena şey geldi.

birinci başta kameranın sahip olduğu özellikleri ön plana çıkarmak için kameraman hangi şekilde devinim ediyor olursa olsun kameranın sabit kalması cihazı yukarı ve aşağı doğru devinim ettiren zıplayan hatta dans eden tanıtım görevlisi beline bağlı olmasına karşın kamerayı yere düşürmeyi başarıyor. her ne kadar beline bağlanmasına güvenmiş olsa da kameranın bir şekilde tutturulduğu yerden çıkma ihtimalini düşünmesi gerekiyordu gibi geliyor bana .

cihazın fiyatı 70 bin dolar olmasına karşın daha fonksiyonel olmasını sağlayacak aksesuarlarla beraber 100 bin dolara yakın bir fiyata ulaşabildiğini belirtelim. ayrıca söylenildiğine göre kamera bir harika bir film olan çekimi esnasında kullanılmadığı için üretim sigortası kapsamında değildi. bu da demek oluyor ki kamerayı düşüren görevli nam-ı başka kazma şimdiden uykusuz günler geçirmeye alışsın.
 

“istersen cebinde taşı” iddiası olan yeryüzünün en ufak çamaşır makinesi incelemesini izlemek için buraya tıklayın!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?