09 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

50 tl’lik bilgisayar oyunu tropico 4, bir gün süreyle ücretsiz!

50-tl-lik-bilgisayar-oyunu-tropico-4-bir-gun-sureyle-ucretsiz-1473422102
Reklam

2011 yılında duyurulmuş olmasına karşın alanında en popüler oyunlar arasında yer meydan tropico 4 humble store üzerinden kısa süreliğine ücretsiz olarak indirilebilir durumda.

kalypso medya tarafından 26 ağustos 2011 tarihinde piyasaya sunulan kent kurma simülasyonu türündeki tropico 4 kısa bir süreliğine humble store dan ücretsiz olarak indirilebilir durumda.

birbirinden farklı 20 bölümün bulunduğu tropico 4 ile isterseniz bir diktatör isterseniz de demokrat bir devlet adamı olup ülkeyi yönetebiliyorsunuz. türkçe lisan yaması küçük bir google& 39;lama ile bulabilirsiniz sayesinde ülkemizde de birçok oyuncu tarafından severek oynanan tropico 4 te sadece politik sorunlarla değil tabii afetler gibi her ülkenin başına gelebilecek sorunları da çözmeye çalışacaksınız.

volkan kuraklık ve kasırga gibi ı yeni interaktif afetin eklendiği oyun facebook ve twitter entegrasyonu sayesinde oyuncuların sosyal kanallar üzerinden de etkileşim içerisinde kalmasını sağlıyor. windows ve mac platformları üzerinden oynanabilen tropico 4 şöhret indirme bağlantısına şuradan ulaşabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?