31 Mayıs 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

2016 google play ödülleri açıklandı, yılın en iyi android uygulamaları belli oldu!

341332016-google-play-odulleri-aciklandi-yilin-en-iyi-android-uygulamalari-belli-oldu-208x130
Reklam

googleın san franciscoda düzenlenen geliştirici etkinliği kapsamında 2016 google play ödülleri sahiplerini buldu. yılın en iyi android uygulamalarına beraber göz atalım.

googleın 18 – 20 mayıs tarihleri arasında san franciscoda gerçekleşen geliştirici etkinliği ı/o kapsamında “2016 google play” ödülleri de dağıtıldı. 10 farklı kategorilede verilen ödüllerde “en iyi android uygulamaları belirlendi. organizasyonda en iyi uygulama en iyi aile uygulaması en iyi oyun ve en yenilikçi uygulama gibi rekabetin yüksek olduğu kategorilerde mükafat dağıtıldı.
 hangi uygulamalar mükafat kazandı?
yılın en iyi uygulaması dalında hane dekorasyon uygulaması houzz ınterior design yer alırken en iyi oyun dalında clash royale ödüle layık görüldü. 2016 google play ödüllerinde kazananların bütün listesini ve bütün uygulamaların bağlantılarını aşağıda bulabilirsiniz. işte 2016nın en iyi android uygulamaları.

 en iyi uygulama: houzz 
popüler hane tasarım uygulaması yılın en iyisi olmayı başardı.

 houzz uygulamasını indir

 
 en iyi erken benimsenen uygulama: world around me
çevrenizde restoran atm alışveriş merkezi kafe gibi aradığınız yerleri bulmanızı sağlayan fakat bu benzerlerinden gayet farklı bir yolla yapan world around me uygulaması yılın en iyi erken benimsenen uygulaması ödülünü kazandı.


 

  world around me indir

 
 en iyi aile uygulaması: thinkrolls 2
3-9

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?