29 Eylül 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

2014'te 90 milyon giyilebilir teknoloji ürünü satılacak

2014-te-90-milyon-giyilebilir-teknoloji-urunu-satilacak-705x290
Reklam

2014ün en aka teknoloji trendi olacağı kati olan giyilebilir teknolojilerle ilgili yeni tahmin rakamları gelmeye devam ediyor. giyilebilir teknoloji alanının henüz yaygınlaşmamasına karşın teknoloji analistleri ve araştırma şirketleri 2014te 90 milyon mahsul satılacağını düşünüyor. 2014ün en aka teknoloji trendi olacağı kati olan giyilebilir teknolojilerle ilgili yeni tahmin rakamları gelmeye devam ediyor. giyilebilir teknoloji alanının henüz yaygınlaşmamasına karşın teknoloji analistleri ve araştırma şirketleri 2014te 90 milyon mahsul satılacağını düşünüyor.

kickstarter projesi akıllı saat pebbleın yakaladğı başarıyla alevlenen piyasaya samsung galaxy gearla girerken sony de kendi ürünüyle akıllı saat piyasasında yerini aldı. appleden beklenen hamle de bu sene içinde gelecekken akıllı saat piyasasının 2014te gayet hareketli geçeceğini söylemek yanlış olmaz.

galaxy gear ile kullanıcılarından menfi tepki almasına karşın inadını sürdüren ve daha iyi bir ürünle kullanıcılarının karşısına çıkmayı amaçlayan samsung gear 2 üzerinde çalışmaya çoktan başladı. nikeın ürünü fuel gibi akıllı fitness bileklikleri de giyilebilir teknoloji pazarına katkıda bulunurken googleın yıllardır beklenen ürünü glassın piyasaya sürülmesi de akıllı gözlükleri hareketlendirecek.

appleın iwatchu da 2014te çıkacağı için bu sene gayet hareketli bir sene geçirilecek. abı research de bu trend ve beklentilere enlem olarak 2014 yılında 90 milyon giyilebilir mahsul satışı olacağını söylüyor. ayrıca google glassın ticari başarı yakalayamayacağını öngören araştırma şirketi en aka satışın akıllı saatlerde olacağını belirtiyor.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?