04 Temmuz 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

​yeni samsung galaxy note cihazının adı resmiyet kazandı!

78091yeni-samsung-galaxy-note-cihazinin-adi-resmiyet-kazandi-208x130
Reklam

samsungun yeni galaxy note cihazına dair detaylar yavaş yavaş artıyor.

yılın en bomba telefonlarından galaxy s7 ve galaxy s7 edgei geride bırakmaya hazırlanan ve amiral gemisi aygıt konusunda bayrağı devralacak samsungun galaxy note ailesinin yeni üyesinin kısa bir süre evvel sahip olacağı özellikler ortaya çıkmıştı.

hakkında pek fazla haber yaptığımız yeni galaxy note cihazından gerek biz gerekse sektörün içerisindeki farklı yabancı kaynaklar daimi olarak galaxy note 7 tabirini kullanıyordu. bunun sebebi ise galaxy s7 ve s7 edge ile yeni bir mobil aygıt serisine adım atan samsungun bu cihazlara kıyasla bir numara geriden gelen galaxy noteu bir rakam atlarak sunmayı planlamasıydı.

yani en nihayet çıkan galaxy note 5ten sonra 6 yerine direkt galaxy note 7nin gelmesi gündemdeydi. tabi bu vaziyet uzun süre konuşuldu hatta artık derhal derhal herkes cihazın ismini galaxy note 7 olarak anımsamaya ve lanse etmeye başladı. nitekim cihazın gerçekten de bu açıkgöz ile geleceği sonunda resmiyet kazandı.

mobil aygıt sektörünün sızıntı kralı evan blass @evleaks yeni galaxy notea ait açıkgöz görselini paylaşatak cihazın adının resmiyet kazandığını ve yeni note cihazının galaxy note 7 ismi ile geleceğini doğruladı.
 

confirmed. pic.twitter.com/jo1ef3mp3j

— evan blass @evleaks 25 haziran 2016

samsung galaxy note 7 2 ağustosta tanıtılacak.
fıfa 17 pese nihayet darbeyi vuracak mı? fıfa 17 ve pes 2017 karşılaştırma videomuzu izlemek için buraya tıklayın! samsung galaxy note 7

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?