15 Haziran 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

​samsung galaxy note 7 çift kamerayla gelebilir!

19313samsung-galaxy-note-7-cift-kamerayla-gelebilir-208x130
Reklam

ortaya çıkan yeni bir rapora göre galaxy note 7 çift kamerayla gelebilir.

samsungun en fazla sevilen akıllı telefon serilerinden birisi olan hatta buradaki anket sonuçlarına göre en fazla sevileni galaxy noteun en yeni modeli olan galaxy note 7 uzun süredir gündemde. bilgisayarlarla kıyaslanacak özelliklere sahip olacağı söylenen telefonun her geçen gün yeni bir özelliği gün yüzüne çıkıyor. çinli bir kurum tarafından yayınlanan rapor ile bu özelliklere çift kamera da eklendi.

yayınlanan raporda belirtilene göre cenup koreli teknoloji devi yeni amiral gemisi telefonu için çift lenslerin üretimine başladı. samsungun electro-mechanics departmanı tarafından üretilen bu lenslerin samsungun kendi üretmiş olduğu kamera sensörleriyle beraber kullanılacağı düşünülüyor. iki farklı modele sahip olması beklenen galaxy note 7nin galaxy note 7 ve galaxy note 7 edge yalnızca galaxy note 7 edge modelinde çift kameranın bulunabileceği ihtimalinden bahsediliyor.

iphone 7nin de çift kameraya sahip olabileceğini düşünürsek samsung ve apple arasındaki çekişmenin sene sonuna doğru yeniden alevleneceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.
fıfa 2017 grafikleri ağlatacak! pesin işi bu yıl de güç. videomuzu izlemek için buraya tıklayın! samsung galaxy note 7

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?