16 Mayıs 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

​oneplus 3 inanılmaz bir hızlı şarj süresiyle geliyor!

78286oneplus-3-inanilmaz-bir-sarj-olma-suresiyle-geliyor-208x130
Reklam

mobil aygıt sektöründe başarılı çinli firmalardan olan oneplus, yeni telefonunda çoğu kullanıcısının ilgisini çekebilecek bir özellik sunacak.

sektörde başı çeken çinli mobil aygıt üreticilerinden biri olan oneplus, yeni telefonunu görücüye çıkarmak için artık gün sayıyor. bir süre evvel bazı özellikleri ortaya çıkan oneplus 3ün sektördeki taşları yerinden oyanatacak bir özelliği daha belli oldu.

bir başka çinli telefon üreticisi olan oppo, oneplus 3e hızlı şarj özelliğini ödünç verecek. fakat opponun sunduğu bu özellik, alışık olduğumuz hızlı şarj sistemlerinden fazla daha farklı.

daha önceden hızlı şarj özelliğine sahip olacağı bilinen oneplus 3, bu özelliği opponun super vooc sistemiyle sağlayacak. geçen yıl tanıtılan super vooc hızlı şarj özelliği, akıllı telefonunuzun 15 dakikada şarj olmasını sağlıyordu ve aynı özelliği oppo, r9 ile r9 plus cihazlarında da sunmuştu. şimdi ise bu özellik oneplus 3 ile birkez daha karşımıza çıkacak.

oneplus 3ün birkaç ay içinde tanıtılması bekleniyor. telefonun özelliklerini merak edenleri şöyle alalım. 
samsung galaxy s8 ne vakit çıkacak? aygıt hakkında çıkan bilgileri 2 dkda anlattık! izlemek için buraya tıklayın! hızlı şarj oneplus 3 super vooc

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?