27 Mayıs 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok A+ A-

​karşınızda yeni kostümleri ile power rangers!

53344karsinizda-yeni-kostumleri-ile-power-rangers-208x130
Reklam

önümüzdeki sene vizyona girecek power rangers filminden bir görsel daha geldi. bu sefer yeni rangerlar ortaya çıktı.

nihayet dönemler ak perdenin tartışmasız hakimi süper kahraman filmleri ve her geçen gün bu filmlere bir yenisi daha ekleniyor. çocukluğumuzun efsaneleşmiş çizgi filmlerinin ak perdeye aktarıldığı bir dönemdeyiz ve bu dönemde power rangers gibi bir efsaneyi görmezsek olmazdı gerçi power rangers çizgi filmden ziyade kült haline gelmiş tv serisi ile bilinmekte fakat olsun .

önümüzdeki yıl vizyona girecek filminin çekimlerine bir süre evvel başlanan ve birkaç gün evvel filmin kötüsü rita repulsa rolündeki elizabeth banksten birinci görsel gelmişti.
 


şimdi ise sonunda merakla beklenen şey gerçekleşti ve rangerlarımız birinci kere kostümleri ya da zırhları da denebilir ile ortaya çıktı. tabi beğenenler olduğu gibi beğenmeyenlerin de sayısı gayet yüksek. ben şahsen bilhassa kaskları beğenmedim. onun dışında umumi olarak bir ıron man zırhı havası da mevcut. sanki biraz daha iyi olabilirmiş gibi.

yeni power ragers kostümleriyle alakalı sizin görüşleriniz neler? yorum olarak belirtebilirsiniz. bu arada power rangers filminin önümüzdeki yıl mart ayında vizyona gireceğini de belirtelim.
 
999 tlye saf android deneyimi general mobile 5 plus incelemesi videomuzu izlemek için buraya tıklayın! power rangers

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?